KML Okullar için Kütüphane Programı [istek]

Kodla Büyü

schumix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar başlıkta yazdığım isimde Tokat Kız Meslek Lisesi okuluna ait bir bedava kütüphane programı vardı. Elimde de vardı ama silinmiş sanırım. İnternette yaptığım tüm aramalar beni geocities sitesine götürdü ve ordaki linkte kırık. Elinde olan varsa burdan paylaşabilir mi acaba ?

hangi programı kullandığınız hakkında da bilgi verirseniz belki yardımcı olmak mümkün olur

teşekkürler; sade arayüzü ve basit bir işleyişi var ama çok işe yarayacak. yapanların ellerine sağlık :+1:

hocam bu yazılımı kullananlar varsa , barkodla beraber kullanımı ayrıntılı bir şekilde açıklayabilir mi acaba?

absolute engine error #-1 hatası alıyorum bu programda..2226 kitap ekledikten sonra.Nasıl çözebilirim?

2 mb lık dosyayı hotfile, 4shared ... ve benzeri dosya paylaşım sitelerine yükleyip büyük bir hayır hasenat işliyorsunuz ya ! . size yürekten teşekkür edip, en derin saygılarımı sunuyorum ...

Ekli dosyalar

• 8951-kml_kutuphane.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 1,230
mudamet' Alıntı:
2 mb lık dosyayı hotfile, 4shared ... ve benzeri dosya paylaşım sitelerine yükleyip büyük bir hayır hasenat işliyorsunuz ya ! . size yürekten teşekkür edip, en derin saygılarımı sunuyorum ...
bir yıl önceki bir konuya kendince kahramanlık yapıp cevap yazmışsın yardım edenlere laf sokmuşsun,
tamam yardım ettin millete niye sarıyorsun kardeşim
yükle buyrun arkadaşlar indirin de, şimdi sen kahramanmı oldun anlamdım.
4shared a ben yüklemedim,
orada buldum linkini paylaştım,
diğer arkaşatda hotfile yüklemiş,
sonuçta insanların işi görülmüş ne tuhaf insanlarız anlamadım sataşmayı marifet sayıyoruz

bağcıyı dövmek (sataşmak) falan değil niyetim kesinlikle. üzüm yemek istiyorum ben.
bu forumda daha önce de çok defa tartışması oldu bu konunun. dosya paylaşımında meb engeli olmayan yerlere yükleyelim dosyaları diye. burdaki (bahsettiğimiz dosyada 1.1 mb lık bir dosya) dosyada aynı başlıkta hem de iki kişi tarafından meb yasaklı bir sitedeki linki verilmiş. ben ilk başta dosyayı kar amaçlı olarak oralara yüklediniz ve paylaşıyorsunuz sandım yada bunu düşünenlerin ekmeğine yağ sürdünüz belki de. bi emeğiniz varsa (ki bence çok yok) gerçekten özür dilerim. (düzenleme : özürümü geri alıyorum)
bu gün bu dosya lazım okulda bana arama yaptım bu başlığı buldum ve sonra linklere bakıp dosyanın 1.1 mb ve ikisinin de engelli olduğunu görünce sinirlendim açıkcası. sonra bu yazıyı yazdım. bir de google da aradım birkaç siteden sonra engelli olmayan bi site buldum ve indirdim. indirmişken de linki değil dosyanın kendisini burda paylaşayım dedim. bu kadar ...

Hocam zanla yorum yazarsan böyle olur.
Gördüğün gibi paylaştığım link insanların işine yaramış indirmiş o gün demekki meb burayı yasaklamamış
Iyi niyetle paylaşmışız laf yiyoruz bide.
Benim emeğimi bilemez ve yok sayamazsın.
Ben de senin niyetinin iyi olmadığını düşünüyorum 1 yıl önceki konuya sataşarak.
sen kendi işin görülmediği yeniden arama zahmetine girdiğin için sataşma yoluna gitmişsin.
Bu yaptığın davranışla insanları paylaşım yapmaya soğutmaktan başka hiçbir şey yapmıyorsun

merhaba arkadaşlar,
okul kütüphanesi oluşturuyoruz bu programın kullanalım dedik. basit ve kullanışlı görünüyor. barkod cihazımız da mevcut alma-verme işlemlerinde barkod cihazının da destekliyor olması güzel bir özellik.
kullanan arkadaşlar, programa kitap kaydı yaparken barkod kısmını elle mi giriyorsunuz?
programı barkod cihazıyla otomatik olarak kullanabiliyor muyuz? barkod cihazının programını bilgisayara kurdum.

Barkodları program ile basıp kitaplara yapıştırıyor ve daha sonra cihazla okutarak kitapları kaydedebiliyor, ödünç verme, geri alma gibi işlemleri yapabiliyorsunuz... Yani barkod okuyucu aktif bir şekilde kullanılabiliyor...

mudamet' Alıntı:
hayra geçtin hocam. Teşekkürler

mudamet' Alıntı:
+1
paylaşım için saolun.

Programda absolute engine error #-1 hatası beni de buldu arkadaşlar bir çözümünü bulan arkadaş var mı acaba

Geri