Kod böyle yazılır...

Kodla Büyü
Re: Ynt: Kod böyle yazılır...

Çocuğun havyayı nereye tutacağına dair el kooordinasyonu yok.Demo olsa bile havya çocuğa verilmez.
Nedeni;

Bunca yıldır havya kullanırım.Koruma gözlüğü olmadan elime almam.Ayda bir gözlük camı üzerinden soğumuş lehim temizlerim.
Çünkü sıcak lehim 300' civarında oluyor.Gözlük camında soğuyor.
Anlayın.

genç öğrencimizi tebrik ediyorum, ammmaaa bu dediğini o şeyle yapması zor değil, imkansız. ikincisi lipo pili ile çalışırken dikkatli olmak gerekir, kısa devre durumunda çok tehlikeli yaralanmalara sebep olabilir. Yapmak istedikleri çok güzel ama doğru yönlendirmek gerek, eğer öğretmeni buradaysa, lehimleme konusu üzerinde bir kez daha çalışsın derim.

Başarılar.

ben hiç bilgi sahibi değilim konuyla ilgili ancak eleştirenler için yazıyorum: erciyeste 1. oldu diye yazıyor ?

Nazar etmeyin ne olur çalışın sizinde olur :mrgreen:
Madem bu kadar bilgi ve tecrübe birikimiz var çok daha iyisini yapacağınıza eminim

Re: Ynt: Kod böyle yazılır...

Enddlesss' Alıntı:
Nazar etmeyin ne olur çalışın sizinde olur :mrgreen:
Madem bu kadar bilgi ve tecrübe birikimiz var çok daha iyisini yapacağınıza eminim
Nazar eden yok.Nazar edecek durumda yok.Özel üstün yetenek ve zekalarıda bilirim. Lakin;
11 yaşında çocuk;
Elinde 300'-350' *havya ve lipo *pili *gözlüksüz lehimleme teşebbüsü.

Abartmıyorum ... (*) lı yerlere dikkat.Bir video uğruna, ucuz atlatılmış.
:mrgreen:
İyi ki bir demir döküm atölyesinde pota dökerken çekim yapılmamış.

Yada şöyle.
İSG Yasalarından ve TCK ağır cezalarından habersiz olmak ne güzel.Yav en basitinden havyadan eline lehim aksa gözüne lehim sıçrasa kör olur.Lipo pil patlasa parmak uçar.
Yaş 11. Drone Jyroscope Programını yapsın yeter.

Hep Rahat olun ve Böyle kalın.

videoda gozuktugu kadari ile cocukcagiz bunu yapabilecek gibi durmuyor. dusunuyorum dusunuyorum, nasil olur aklima yatiramiyorum bir turlu. birakalim bombayi sadece drone u dengeli ucuran kodu yazsin yeter de artar bile :)

o drone çok küçük bir de nasıl yer işaretlemesi yapıyor bu bilgiyi nereye gönderiyor drone ve kart gördüm başka bir yazılım falan mı var arkasında?
Yine de fikir fikirdir katılması bile iyi.

Geri