Kodlama Eğitimi - Mülakat

Kodla Büyü

pınar61

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce "http://pk.ayazagan.com/index.php?r=survey/index&sid=894533&lang=tr" adresinden sizlerle bir anket paylaşmıştım. Bu ankete yaptığınız değerli katkıtılarınız için öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.

Şimdi ise daha derinlemesine bilgi alabilmek için görüşme yapmam gerekiyor. Görüşme telefon üzerinden yapılacaktır. Kolayınıza gelecek ise görüşmeyi mail vs. üzerinden de gerçekleştirebiliriz.

Gönüllü olarak katılmak isteyenler yorum yapabilir, mesaj atabilir ya da "pinar.kefeli@erdogan.edu.tr" adresinden bana ulaşabilir.

Ortalama 15-20 kişi ile görüşme gerçekleştirmem gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum bilişimci arkadaşlarım :)

Şimdiden Teşekkür ederim.

Ortaöğretimde olduğum için yardımcı olamayacağım :) Kısmet değilmiş. Kolay gelsin hocam.

Mülakat derken Hocam? Bizi nereye alacaksınız da mülakat yapıyorsunuz :mrgreen:
Yapılacak iş ile ilgili biraz daha bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım. :)

hocam ben şartlarımı belirteyim ona göre mülakata alın.
sigortayı maaş üzerinden isterim.
yemek yol parası sizden
verirseniz toplu akbilde olur ancak ankarada geçmiyor eşdeğeri ego kabulum.
hafta sonları çalışmam.
tüm resmi tatilllerde off isterim.
askerliğimi yaptım.
kısmi seyahat engelim var.

bidene' Alıntı:
hocam ben şartlarımı belirteyim ona göre mülakata alın.
sigortayı maaş üzerinden isterim.
yemek yol parası sizden
verirseniz toplu akbilde olur ancak ankarada geçmiyor eşdeğeri ego kabulum.
hafta sonları çalışmam.
tüm resmi tatilllerde off isterim.
askerliğimi yaptım.
kısmi seyahat engelim var.

Sağolasın

erkna' Alıntı:
Mülakat derken Hocam? Bizi nereye alacaksınız da mülakat yapıyorsunuz :mrgreen:
Yapılacak iş ile ilgili biraz daha bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım. :)

Mülakat sadece iş başvurularında işe alımlarda vs. kullanılan bir yöntem değildir. Araştırmaşarda da mülakat (görüşme) veri toplamak için kullanılan bir tekniktir.

kefeli' Alıntı:
Mülakat sadece iş başvurularında işe alımlarda vs. kullanılan bir yöntem değildir. Araştırmaşarda da mülakat (görüşme) veri toplamak için kullanılan bir tekniktir.

O zaman size iyi mülakatlar Hocam :sleep:

hocam mülakat sorularını burada madde madde belirtseniz daha aydınlatıcı olabilir. yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

asusv' Alıntı:
hocam mülakat sorularını burada madde madde belirtseniz daha aydınlatıcı olabilir. yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.
Aynen ben de yardımcı olmak isterim Pınar hocam. Ne de olsa sınıf arkadaşıydık. :)

asusv' Alıntı:

Merhaba hocam. Soruların genel kapsamından bahsedeyim isterseniz. İsteyenlere soruların tamamını mesaj olarak da gönderebilirim. Görüşme sorularımız genel olarak aşağıdakilerle ilgili olacak:

1. BTve Yazılım derslerinizde programlama (kodlama) konularına yer verip vermediğiniz. Eğer yer vermiyorsanız nedeni.
2. Kodlama kapsamında hangi konuları işlediğiniz.
3. Hangi programlama ortamları, siteler veye programlama kitlerini kullandığınız.
4. Derslere hazırlık süreciniz.
5. Ölçme ve değerlendirme amacıyla hangi yöntemleri kullandığınız.
6. Programlama öğrettiğiniz derslerinizi nasıl işlediğiniz.
7. Kodlama eğitiminin önem ve gereği ile ilgili düşünceleriniz.

bote2' Alıntı:
asusv' Alıntı:
Aynen ben de yardımcı olmak isterim Pınar hocam. Ne de olsa sınıf arkadaşıydık. :)

Hocam kimsin ki acaba :) Yukarıda belirttim görüşmenin genel kapsamını. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ;)

Geri