Kombi Tavsiyesi

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
3+1 geniş bir ev için markalı, kafa ağrıtmayacak yeni bir model tavsiye edebilir misiniz?

viessman Vitodens 100-W B1KC Kom. 26kW
2018den beri kullanıyorum evim 205metrekare,net 168metrekare dort arti bir kombiye baglı ısınma problemi yasamadım.sadece yerden ısıtmalarda problem oluyor o da saolsun evin tesisatını yapandan kaynaklanıyor,kombi guzel tavsiye ederim

viessman Vitodens 100-W B1KC Kom. 26kW
2018den beri kullanıyorum evim 205metrekare,net 168metrekare dort arti bir kombiye baglı ısınma problemi yasamadım.sadece yerden ısıtmalarda problem oluyor o da saolsun evin tesisatını yapandan kaynaklanıyor,kombi guzel tavsiye ederim
Diğer birçok markaya göre tüketimi de oldukça ekonomik

3+1 geniş bir ev için markalı, kafa ağrıtmayacak yeni bir model tavsiye edebilir misiniz?
çok araştırdım baymak viesman vailant vs vs en son bunlardan bazıları çok pahalı geldi 4300 TL ye Airfel aldım oldukça iyi memnunum şimdilik hem de garantisi 5 yıldı geçen yaz aldım bütçe varsa vailant da çok iyi bence param olsa vailant alırdım

Oturduğum evlerden birinde demirdöküm nitromix yoğuşmalı kombi vardı. Yerden ısıtmada herhangi bir sorun yoktu. Arıza filan da hiç yaşamamıştım. Bir başka evde de Protherm marka kullanmıştım. Ondan hiç memnun kalmadım. Kışın başında sorun yaşatmıştı. Gerçi biraz da eski bir kombi idi. Yenisi nasıldır bilmem. Markanın yanında özellik olarak oda termostatı destekleyen bir model almanızı öneririm. Tasarruf açısından iyi olabilir.

Vaillant derim bende.
türkiye de servisi de kendi yapıyor, bir de 30 derecede çalışabiliyor.

Geri