Kombi tercihi Yardımı

Kodla Büyü

gsultra

Site Gezgini
Warmhaus enerwa 24kw+Ecea citius premix 24kw +Buderus logomüx plus 24kw+ Demirdöküm atromix 24kw arkadaşlar 2 adet daire için yukarıdaki kombilerden seçmemiz gerekli ama kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum sizce hangi markayı seçmeliyim şimdiden teşekkürler

Ben buderus gb62 almistim eski eve ancak gaz tüketimi biraz fazla gibi idi sessiz calismasi iyiydi ama banyo suyu 40dan asagi inmezdi adamlar en düşük 40 koymuş

Sonra evi satinca yeni evde dandik.bir kombiye denk geldim arastirmam sonunda bosch 2200i 24kw olani alacaktim baktim cok pahali baymak duotec 24 aldim tavsiyeler uzerine ilk izlenimim sorunsuz iyi bir kombi buderusdan bence farksız iyi fiyata uygun birsey bakiyorsaniz tavsiye ederim warmhaus da iyi dediler ama burada servisi yok sorun cikarsa servis gelene kadar kombisiz kalma sansi olur dedi ustalar yanaşmadım bende

Dhaberde bu isler icin iyi tavsiyeler var orayada bakabilirsiniz

Ben buderus gb62 almistim eski eve ancak gaz tüketimi biraz fazla gibi idi sessiz calismasi iyiydi ama banyo suyu 40dan asagi inmezdi adamlar en düşük 40 koymuş

Sonra evi satinca yeni evde dandik.bir kombiye denk geldim arastirmam sonunda bosch 2200i 24kw olani alacaktim baktim cok pahali baymak duotec 24 aldim tavsiyeler uzerine ilk izlenimim sorunsuz iyi bir kombi buderusdan bence farksız iyi fiyata uygun birsey bakiyorsaniz tavsiye ederim warmhaus da iyi dediler ama burada servisi yok sorun cikarsa servis gelene kadar kombisiz kalma sansi olur dedi ustalar yanaşmadım bende

Dhaberde bu isler icin iyi tavsiyeler var orayada bakabilirsiniz
Çok saolun hocam sadece dördü içinden seçmem gerekliymiş bina yönetimi anlaşma yapmış firma ile

Yazdığınız modeller o markaların tutulmayan modelleri. Demirdöküm nitromix varsa onu taktırın.

4 yıldır wiesmann vitodens 100w kullanıyorum. Memnunum bilgi olsun diye yazdım, seçeneklerde yoktu.

Sonra evi satinca yeni evde dandik.bir kombiye denk geldim
dandiklikten kastınız ne hocam? benim evdeki kombi de eski, su basıncı bir haftada bakmazsam düşüyor, su tesisatçısı borulara baktı kaçak bulamadı, yakında kombiciyi bakım için çağıracağım ama iyice araştırmadan kombiciye de söylemek istemiyorum, gereksiz yere parça değiştirir gereksiz para ödemeyim diye.

10 yıldır Bosch Classic Condense kullanıyorum. Memnunum

Peki 130m2 lik ev için bu alınır mı. İnternetten alsak, kurulumu bosch mu yapacak.

Bosch yapmaz hocam. Bir kombiciye montaj yaptıracaksınız. Veya bulunduğunuz yerde Bosch kombi satan yer varsa montaj ücreti karşılığı yaptırıp Bosch servis sadece cıhazı kullanım için açılması işini yapr

Peki 130m2 lik ev için bu alınır mı. İnternetten alsak, kurulumu bosch mu yapacak.
Bürüt 150 M2 dublex ev için kullanmaktayım internetten aldım kombicileri dolaşıp sadece kurulum yapan birini bulabilirsiniz yada armut.com dan teklif alırsınız en az 300 350 TL istemişlerdi geçen sene, bayiden alırsaniz kurulumu onlar yapıyor zaten

Warmhaus enerwa 24kw+Ecea citius premix 24kw +Buderus logomüx plus 24kw+ Demirdöküm atromix 24kw arkadaşlar 2 adet daire için yukarıdaki kombilerden seçmemiz gerekli ama kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum sizce hangi markayı seçmeliyim şimdiden teşekkürler
Eski oturduğum evde warmhaus takılıydı ve cihaz sıfır olmasına rağmen çözülemeyen bir baca problemi yaşadık. Kaç kere servis geldi hatırlayamıyorum ama çözemediler bir türlü cihaz devamlı hata veriyordu.

7 yıldır Viessmann kullanıyorum. Maşallah bakımdan bakıma usta görüyor.

Buderus kullanıyorum. Viessmann'ın da çok iyi olduğunu duydum. Bu ikisinden başka deneyimim olmadı.

Buderus bosch aynı. Demirdökümün de bazı modelleri vailant ile aynı.

Baymak kullanan arkadaşlar var memnunlar.

Oda termostatı almanızı tavsiye ederim.

Kombi konusunda viessmann en iyilerden.

Bir de kombilerin çoğu manisa organize sanayisinde üretiliyor. Warm haus üretim yeri Bursaydı galiba.

Plastik yerine pirinç vana önermişlerdi.

Ben bosch almıştım zamanında sıkıntı yaşamadım.

Montaj ustanızı iyi seçin benim usta sağolsun bacanın eğimini dikkat etmeden monte etmişti. Yoğuşmalılarda bacanızın yukarı bakması gerekiyormuş ama usta kafasına göre taktı. Kılavuz da bile yazıyormuş.

Arkadaşın paylaştığı dh forum linkine bakın yazdığınız kombiler ile alakalı bilgi vardır. Varsa daha iyi alternatifleri vs orada paylaşılmıştır.

Geri