Konuyu silebilirsiniz , çözülecek gibi görünmüyor :)

Kodla Büyü
Adminler işi biten, işini gören üye ve üyelikleri de silsin olsun bitsin.

Edit:
Your mission Admin, should you decide to accept it and, of course, this message will self-destruct in five seconds.

Son düzenleme:
Konu nedir, nasıl çözüldü...? Bir zahmet yazarsanız, aynı dertten muzdarip arkadaşlar da, kendi konularını yani sorunlarını çözme şansına ulaşmış olurlar.

"meseleleri mesele etmezseniz ortada mesele kalmaz"
Süleyman Demirel

arada böyle konular lazım.sorun sıkıntı konuşmaktan içimiz sıkıldı.geyik muhabbeti de lazım.konuyu açan arkadaş üzerine alınmasın.onunla dalga geçmiyor kendi aramızda eğleniyoruz

Son düzenleme:
Admin kankamdir. Kanka bir konu açacağım. Çözülsün sen bir siliverirsin. Tamam. Hadi görüşürüz. Top secret subject.

Sorduğum şeyin çok basit olduğunu gördüğüm için sayfada yer tutmasın diye konuyu silebilirsiniz yazdım. Kusura bakmayın. Bayadır foruma girmediğim için forum işleyişini unutmuşum sanırım. İyi akşamlar.

Bir uygulamanın hikayesinin ekran görüntüsü vardı , hangi uygulama olduğunu bulmamız gerekiyordu. Instagram olduğunu anlayınca hemen sildim ama malesef olay buralara geldi.

Sorduğum şeyin çok basit olduğunu gördüğüm için sayfada yer tutmasın diye konuyu silebilirsiniz yazdım. Kusura bakmayın. Bayadır foruma girmediğim için forum işleyişini unutmuşum sanırım. İyi akşamlar.

Hocam olabilir, sorun yok, ama mesaj çok, silmeyelim kalsın:)

Çocuğu Türkçe sınavına çalıştırıyordum tam denk geldi, mecaz anlam gerçek anlam. Sordum buradaki çözüldü kelimesini:D
gerçek anlam dedi:( Sil baştan.

Bu arada hocam konu iyi ki buralara kadar gelmiş, belliki bbnet sıkılmış, konu bahane:)

Geri