Konuyu silebilirsiniz , çözülecek gibi görünmüyor :)

Kodla Büyü
Yıllar önce nisan ayı başları konu hortum. Yıllar sonra yine nisan başı konu konunun olmaması. İnşallah arayı bu kadar uzatmadan yine bir nisan ayı başı tüm kademelerde zorunlu bilişim dersinin ne kadar güzel olduğunu konuşuruz da tam tersi olup “Bilişimciler birbirlerini o kadar iyi anlıyorlarki iki bilişimci karşılaşınca kafalarının üzerindeki düşünce balonlarını görebiliyor.” tarzında haberlere konu olmayız.

... İnşallah arayı bu kadar uzatmadan yine bir nisan ayı başı tüm kademelerde zorunlu bilişim dersinin ne kadar güzel olduğunu konuşuruz da tam tersi olup “Bilişimciler birbirlerini o kadar iyi anlıyorlarki iki bilişimci karşılaşınca kafalarının üzerindeki düşünce balonlarını görebiliyor.” tarzında haberlere konu olmayız.
Böyle bir şey mi hocam? :cool:

Ekli dosyalar

• huni.jpg
    huni.jpg
    55.4 KB · Görüntüleme: 63
Beyler biri hortum olayını anlatabilir mi?
BTR Öğretmenlik görevlendirmeleri başlamadan önce BT Formatörlük görevlendirmeleri yapılıyordu. Mesai saatleri okul idarecileriyle aynıydı. BT sınıfında saatlerce boş beklemek gerekebiliyordu. Okul hattında çoğu site engelli olduğu için, özellikle sosyal medya uygulamaları yerine bu forum tercih ediliyordu. Branşımızın pek çok sorunu vardı. O yıllarda açılan bir konu başlığıydı galiba sözü edilen...

Çözülecek konu var, çözülmeyecek konu var:) Bide çözülüp çözülmediği bilinmeyen, hakkında çeşitli ağıtlar, destanlar yazılan konular var :)

Sorunu çözen kişi kimliğini açıklasın. Bu hakkımız. Onun hakkı da kimliğini gizlememek

konu olsaydı çözülürdü
konu olmazsa çözülmez tabii ki :D

4 nisan pazar gününün ilk mesajı benden olsun. hedef 43 sayfa

Keşke çözülmeyen her şeyi kolayca silebilseydik, :cool: Ne gam kalırdı ne de tasa...
"cehennem dertleri var cennetimde,
ben yaşarken ruhum öldü içimde. "
ünlü düşünür Müslüm Gürses

Geri