Konuyu silebilirsiniz , çözülecek gibi görünmüyor :)

Kodla Büyü
İç işleri bakanlığından gelen resmi yazıya göre bundan sonra hafta içi 19:00-05:00 saatleri arasında konu silmek yasaklanmış.

Yazıda ayrıca, konu sizi sarmadıysa siz de sarma sarın, denmiş. Konu sileceğinize oturun evinizin camlarını silin, denmiş ayrıca.
Benden söylemesi. :cool:

Erken Siliyorlar...:D:D

Ekli dosyalar

• abdul-aziz-bayindir.jpg
    abdul-aziz-bayindir.jpg
    67.9 KB · Görüntüleme: 53
MEB'e bilgisayar bilimlerini anlatmaktan vazgeçtim
True or False, her şeye çizgi çektim!
Virgül yok, noktalı virgül koyulacak her satırın sonuna!
Bu sayfa burda kapanmayacak işte o kadar!!..

Kutsi'nin şarkısını biraz mahvettik :D Kusura bakmayın.

Ne konu kapanıyor, ne de güncellemeden nasibini almış windows 10 lar...

• Beğen
Tepkiler: omd
Derin manası var.
Geyik yapmıştım,
MEB'e bilgisayar bilimlerini anlatmaktan vazgeçtim
True or False, her şeye çizgi çektim!
Virgül yok, noktalı virgül koyulacak her satırın sonuna!
Bu sayfa burda kapanmayacak işte o kadar!!..

Kutsi'nin şarkısını biraz mahvettik :D Kusura bakmayın.
Arkadaşlar dün gece ben de geyiğe katılmıştım, sonra da sildim. Nokta ordan kalma. Herhangi bir iması yok:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bundan sonra bence yazdıklarımızı silecek isek bu konu başlığı altında yazıp silelim, konu hazır duruma alışmışken:)

• Beğen
Tepkiler: omd
aslında adminler bir konu acsinlar, saat 22 de mesela, üyelere silme hakkı da versinler, ilk silene forumdan camsil hediye edilsin.

bir nokta (.) ile senin yerine göz dikenler var, ne diyelim, başın sağolsun. :confused:

moralim çok bozuk şampiyonluk gitti sildi bitirdi beşiktaş beni, silinmiş konu gibiyim, keşke birşeyler olsa kayıplar telafi edilse ama moralim çok bozuk. sanki ard arda konular açmışım ve ben istemeden admin konularımı umutlarımı teker teker silmiş gibi.

bu konudan çok umudumuz vardı, bir bahçe hortumu kadar olamadı, ama ben yine de ümitliyim.

Geri