Konya 2017 iliçi

Kodla Büyü

ofk24

Aktif Üye
arkadaşlar internette çok saglıklı bir bilgi bulamadım nasib olursa iliçi yapmayı düşünüyorum. 160 puanla konya seçluklu yada merkez bir okula atanma ihtimalim nedir yada enazından git gel yapılacak bir okulda olabilir. bilgisi olan var ise cevap bekliyorum. hayırlı günler.

eyvallah ama geçen yıl durum neydi nereler açıldı hiç takip etmedim malesef...

Meslek liselerinde boşluk yoktu diye hatırlıyorum. İlköğretimleri hatırlamıyorum. Benimde 190 puan var. Merkez isteyebilirim bu sene :)

ben ilköğretim ya da halk eğitim yazacağım zaten ama dediğiniz gibi kontenjan meselesi ...saolun degerli yorumlarınız için

İhtiyaç listesinde merkezde boş meslek lisesi görünmüyor. 5-6 ortaokul var gördüğüm onların da çoğu merkez köy. İlçelerin çoğunda boş meslek lisesi var.

Ben Bozkır METEM'deyim. Bilişim bölümü son bu sene. Bozkır Kız Meslek'e geçmeyi düşünüyorum. Puanım 190 küsür oldu bu arada.

arkadaslar peki geçen yıl kaç puanla merkeze atandılar (ortaokul için)internetten kaldırmışlar.

hocam çok pardon bende de görünmüyor ama şunu söyliyim görünse de halk eğitim yazmam

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam merkeze bağlı uzak bir köy ya da kasabada bir ortaokula tayin gerçekleşmişti. Bütün konya genelinde ise 8 yer değişikliği oldu.

Geri