Konya il dışı okullar hakkında bilgi ?

Kodla Büyü

bilisimkml

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aşağıdaki okullar hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Not : Doğu hizmetini yapmak için tercih etmiyorum. İl dışı ile gittiğim okulda 3 yıl çalıştıktan sonra il içinde yer değiştirmek istiyorum bunun için hizmet puanının fazla olması da önemli.

Ekli dosyalar

• z.png
    z.png
    114.8 KB · Görüntüleme: 1,439
akören, Altınekin, karapınardan filan gidiş geliş yapılabiliyor konya merkezden diye biliyorum...

Hocam tepekentin yolu icin kotu demislerdi kendi arabamla gidis gelis yapmam sorun olurmu ozellikle kis aylarinda

Hocam Büyükşehir yasasından dolayı belediye arabaları gidiyor saatler de uyar muhtemelen okulu arayıp bilgi alınabilir. Kaç puanınız var bu arada ?

Hocam ereğliyle ilgili olarak yardımcı olabilirim 3 okul var ikisi ereğli merkeze yakın okullar belkaya sadece öğretmenler servisle gidiyorlar diye biliyorum

pardus63' Alıntı:
Hocam ereğliyle ilgili olarak yardımcı olabilirim 3 okul var ikisi ereğli merkeze yakın okullar belkaya sadece öğretmenler servisle gidiyorlar diye biliyorum

Genel olarak Ereğli nasıldır hocam? Açılan okullar konusunda fikriniz var mı? Puanım çok yüksek değil ama bende deneyeceğim buraları.

Cumra 50 km filan Konyaya gidis geliş yapılıyor genelde eski garajdan yarim saatte bir araba var yol 45 dakika filan sürer.

tepekentin puanıda yüksek ulaşımdada sorun yok.
Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanmaktadır. Sabah 7:00 ,7:30 , ve 8:15 saatlerinde Beyşehir çevre yolu ve Dedeman kavşağından geçen belediye arabası Meram Tıp yolunu takip ederek Beyşehir-Isparta yolundan devamla Tepekent mahallesine ulaşmaktadır.

tefbilisim' Alıntı:
Hocam Büyükşehir yasasından dolayı belediye arabaları gidiyor saatler de uyar muhtemelen okulu arayıp bilgi alınabilir. Kaç puanınız var bu arada ?

64 puanim var malesef cok degil. 3 sene o yolu gidip gelmek gozumde buyuyor sadece.

selcuklu' Alıntı:
pardus63' Alıntı:

Genel olarak Ereğli nasıldır hocam? Açılan okullar konusunda fikriniz var mı? Puanım çok yüksek değil ama bende deneyeceğim buraları.
Belkaya daki okulu gormedim uzak sadece 40 km ilce merkezine 100.yil guzel eski okulum maas karsiligi ders var orada halitkalkan her gelen bir yil sonra gidiyor kopru okulu gibi gelen hemen gidiyor ama ders cok okuk iyii sadece soguk oluyo

Geri