KONYA isteyecek arkadaşlar

Kodla Büyü
puan 86

Ekli dosyalar

• tercih1.JPG
    tercih1.JPG
    104.5 KB · Görüntüleme: 2,549
  • tercih2.JPG
    tercih2.JPG
    36.5 KB · Görüntüleme: 2,549
hangi okul oldu hocamm :) benim de ill içi tayinim çıktıı :) inşalalh hayırlısı olmuşturr hepimiz için

Kadınhanı metem geldi herkese hayırlısı olsun...
Bu arada orda görev yapan ver mı aramızda...

KONYAYLA İLGİLİ DEĞİL ATAMA İLE İLGİLİ AMA, KOMİK...

ATAMA YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİNDE "DEĞİŞTİRME" DENMESİNE RAĞMEN YENİDEN DEĞİŞTİRİLİR.. VE SON HALİ..

MADDE 1. Biz eşeğiz, yaptık bir eşeklik, düzeltemiyoruzda, özür dileriz..
GEÇİCİ MADDE 1. aftan yararlanan öğretmenler, hatta aftan sadece 40 gün önce atanan ve 2-3 puanı bulunan öğretmenler atandıkları okullarda kalacaklar, doğudakilere gelecek senelerde açabileceğimiz boş kadro kalmadı ama ümit var olsunlar...
GEÇİCİ MADDE 2. Doğuda kalan öğretmenler bu afta başrol oyuncusu sendikalara para kazandırmaya devam etsinler. Bu gibilere en büyük enayi ödülü verilecektir.
GEÇİCİ MADDE 3. Bunu yazan TOSUN, doğuda kalanın içine otursun!

imza=kadının biri!

selçuklu kız meslek 1. tercihim
herkese hayırlı olsun hadi yazın siz de bakalım kimler nerelere gittiler...

toprağım, bu okulların tüm puanlarını ne zaman açıklarlar..

toprağım, gümüşhanedeki sorunlar üzerine bugün 3 dava açtım ama asıl sorunlara pek değinmedim..

sizce konyaya gidince burada kalan .......'lar hakkında suç duyurusunda bulunayımmı? Böyle bir tecrübesi olan varmı? Gizli bir şekilde suç duyurusu olurmu... gerçi benim başvurduğumu anlarlar ama anlasınlar.. bana yapılan adaletsizliğin maddi hesabının yanında bu kişileri memuriyetten aldırıp hatta hapse attırmak istiyorum.. allah belalarını versin gerçekten.. reziller ya... of.. bugün adliyede dolaştım 2-3 saat sıkıcı işler ama az buçuk kavradım işleri.. rahatça dava açabiliyorum artık tek başıma.. avukatlarla uğraşmaya bile gerek yok..

ofkar' Alıntı:
irembilisim' Alıntı:
ofkar' Alıntı:
selçuklu - mehmet nuri küçükköylü io atandım 128 puanla

Allah kolaylık versin hocam. Müdürü ile 1,5 yıl çalıştım da...

irembilisim hocam hayırdır ne gibi problemler yaşadınız müdürle beni korkutmayın şimdiden

özelden yazabilirsiniz

müdürler artık koltuklarına kazık çakmıyorlar.. gider yakında belki gitmiştirde..

tayinci' Alıntı:
ofkar' Alıntı:
irembilisim' Alıntı:
ofkar' Alıntı:
selçuklu - mehmet nuri küçükköylü io atandım 128 puanla

Allah kolaylık versin hocam. Müdürü ile 1,5 yıl çalıştım da...

irembilisim hocam hayırdır ne gibi problemler yaşadınız müdürle beni korkutmayın şimdiden

özelden yazabilirsiniz

müdürler artık koltuklarına kazık çakmıyorlar.. gider yakında belki gitmiştirde..

daha yeni atandı hocam. 4 ay oldu olmadı. yani yaklaşık 4,5 yılı var :D kendi istemezse...

ofkar hocam biraz geç oldu ama siz siz olun her söylenene evet demeyin. müdürüm önce teklif eder, sen yapmazsan bu sefer tehdit eder :D (benden benimle alakası olmayan bir konuda bir talepte bulundu. okulun işi ama amelelik, gıcıklığına kabul etmedim, bana koordinatörlük sana ağır geliyor herhalde hocam istersen senden alalım onları dedi, ilçe mem'ide devreye koydu ama sıkıysa alsın, alamadı.) amelelik işlerinde üzerine yoktur bu sebepten dolayı seninde amelelik yapmanı ister, falan filan...

2 sene öncenin konusu..

ama dediğim gibi oldu işte

130 puanı var ama ümidi yok.. niye çünkü af geldi kim bilir kaç kişi huzurlu bir şekilde hiç doğuya gitmeden yada birkaç yıl kalıp dönerek.. konyada rahat yaşıyor..

ben il içinde tercih yaptım konya merkezde böte için 4 okulda ihtiyaç vardı

ben zar zor eş durumundan burnumun ucunu girdirebildim konyaya :) 122 puanım vardı, geçen yıl ağustosta eş durumundan geldim. İl dışında hiç bi yer yoktu çünkü. gele gele güneysınıra geldim tabi :) Hergün gidiş geliş yapıyorum

2013 Konya Merkez için İl Dışı için tayin isteyecek arkadaşlar kaç puanınız var yazar mısınız? Şuan mebbiste hizmet puanım hesaplanmıyor. Yaklaşık 140-150 arası olur.

seyma' Alıntı:
ben zar zor eş durumundan burnumun ucunu girdirebildim konyaya :) 122 puanım vardı, geçen yıl ağustosta eş durumundan geldim. İl dışında hiç bi yer yoktu çünkü. gele gele güneysınıra geldim tabi :) Hergün gidiş geliş yapıyorum
konya dan mı geliş gidiş yapıyorsunuz

Bahadır1980' Alıntı:
2013 Konya Merkez için İl Dışı için tayin isteyecek arkadaşlar kaç puanınız var yazar mısınız? Şuan mebbiste hizmet puanım hesaplanmıyor. Yaklaşık 140-150 arası olur.

81 puanım var merkezi isteyeceğim hocam siz nerede topladınız bu kadar puanı şimdiye kadar niye gelemediniz konyaya

Geri