Konyaya taban puan kactir.

Kodla Büyü
60 puanla bırakın Konya'yı herhangi bir ile çıkması çok zor hocam. Seneye ağustos ayında il emri olursa anca öyle gidersiniz.

Konyanin ilceleri es durumunda 60 70 puandi 2017 de. Neden olmasin ki
2017'de demişsin hocam.. Aradan 3 yıl geçti.. Bu yıl gidemeyenler seneye kaldı ve puanlarına bir yıl daha ekleme oluyor..Bu yıl 60 ile gidemeyen bir kişi hizmet puanı 20 olan bir yerde 60+20=80 puana çıkar.. Bu kişi bir de tezsiz y.lisans yapsa bir senede al sana 30 puan daha.. Yani işler o bahsettiğiniz 2017 yılındaki gibi değil maalesef.. Artık bir yerden başka bir yere gitmek üzgünüm ama 100 puan altı çok zor..

Burda bir soru sorduğunuzda gerçekleri mi yoksa istediğiniz cevabı almayı beklemek mi neyi istiyorsunuz bilmiyorum fakat il emri olmadığı sürece şu an imkansız 3-4 yıl öncesi ile bu günü değerlendirmeye çalışmanız da yanlış il dışından örneklendirim 2015 yılında Antalya Kepez in 138 puanla kapattığını biliyorum mesela şu an neden olmasın demem gerçekçi mi sizce 300 puanın altı gidemez norm durumu ve öğretmenlerin hizmet puanı her sene sabit kalmıyor üzgünüm

O zaman geriye tek carem kaliyor. Bosanmak ve cocugumu almak
Öyle şey olur mu hocam. Siz elinizden geleni yapın. Yukarıda da yazdım.. Hizmet puanları yönetmeliği değişti.. Buna göre;
tezsiz yüksek lisans: 30 puan
tezli yüksek lisans: 50 puan
doktora yaparsanız: 90 puan
etwinning yapar ve kalite etiketi alırsanız: 15 puan..
yani bunları deneyin ve hemen pes etmeyin. Ne o öyle boşanırım falan. Allah korusun. Kendinizi değil çocuğunuzu düşünün..
Ayrıca il emri diye bir olay var.. Mazeretinizn bulunduğun ilin milli eğitim müdürlüğü hizmetine atanıyorsunuz.. Zamanla eşinizle aynı yerde çalışırsınız ki.. Çare çok yani..

Geri