Koordinatör Öğretmen Görev Dağıtımı

Kodla Büyü

bag_or

Aktif Üye
yi akşamlar.
Mesleki eğitim merkezlerinde ve meslek liselerinde işletmelerde meslek eğitimi gören öğrencilerin uygulamada takip edilmesi için her hafta işletmeye gitmek üzere koordinatör öğretmen görevlendirilmektedir.
Ekte sunduğum formları kullanmaktayız.Koor. Öğrt. (01.03.2012) isimli excel dosyasında işletmeleri,işletmelerde bulunan öğrencilere ait bilgiler ve onlara gidecek öğretmenler yer almaktadır.
1-Biz bunları elle dağıtıyoruz.Her hafta kopyalayarak çıkartıyoruz.Bu da çok uğraştırıyor.
2-İşletmelere gidecek öğretmenlere verilecek formlar da klasör içinde yer alıyor.
Arkadaşlar bazı formlar her hafta devamsızlıklar ise ay sonunda çıkartıyoruz.
Bunu daha pratik nasıl yapabiliriz.Elinde bu konuda örnek dosya olan varsa paylaşabilirmi.
Bunu bir program haline getireblirsek meslek liseleri için çok yararlı bir çalışma yapmış oluruz.
Not:Klasör içindeki öğretmenler örnek verilmiş olup öğretmen sayısı 40-50 civarındadır.

Ekli dosyalar

• Koordinatör Öğretmen Görev Dağılımı.zip
    997.1 KB · Görüntüleme: 1,620
her hafta görevlendirme yazısımı çıkarıyorsunuz! sorduğunuzu tam anlamadım..

ama bu işler bilgisayar öğretmenlerinin görevi değil. idarecilerin sorunu. bütün bir yaz boyu bu idarecilere ek ders ücreti ödedi devlet.. boş oturmaları için ödememiştir bu parayı..

3 müdür yardımcısının yaptığı iş < bir memurun yapabileceği iş

bilsa nın yazdığı 3308 diye bir program var. arayın bilsayı söyleyin stajlarla ilgili program arıyorum diye size ücret karşılığında göndersinler. programıın benim bildiğim alternatifi yok. ikinci alternatif elle yapmaya devam...

http://www.cetasey.com adresinden Programı temin edebilrisiniz. CeTaS 3308

“CeTaS 3308 Programı” CeTaS Yazılım tarafından, Mesleki eğitim veren kurumlarda İşletmelerde Meslek Eğitimini ve Staj İşlerini takip amacıyla hazırlanmıştır. Programda:

· İnternetten (E-okul, MAOL) ve/veya Diğer Öğrenci İşleri Programlarından Toplu Öğrenci Bilgisi Alabilirsiniz.

· Excel'den Toplu Öğrenci Bilgisi Alabilirsiniz.

· E-bildirge için XML oluşturabilirsiniz.

· Toplu İşe Giriş Yapabilirsiniz.

· Toplu İşten Çıkış Yapabilirsiniz.

· Öğrencilerin İşletmelerde Meslek Eğitimi İçin gerekli evraklarını hazırlayabilirsiniz.

· Bütün bu işlemleri aynı anda staj yapan ve çırak öğrenciler için de yapabilirsiniz.

· Koordinatörlük ve devam-devamsızlık takibi evrakları ve işlemlerini yapabilirsiniz

Programın Düzgün Çalışabilmesi İçin Terminal Dosyasını İndirip Kurmanız Gerekmektedir.

Broşür İndir
Klavuz İndir
DEMO İNDİR
TAM SÜRÜM İNDİR

alternatif bir program yapmanız güzel olmuş. alternatiflerin artması rekabeti arttırır, programı daha iyiye götürür, kullanıcılar için maliyeti azaltır
.
bilsa gerek programlar gerekse programların satışı sonrası servis ağı nedeniyle bir zamanlar türkiyede tekel gibiydi. bu firmaya alternatif olabilmeniz için benzer hizmetlerinizi de geliştirmeniz gerektiğini hatırlatayım..

cetasey 3308' e ait haftalık ve Aylık formlar word dosyası haline getirilebiliyormu ? elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Geri