Koordinatörlük Ücreti

Kodla Büyü

es-er

Site Gezgini
Arkadaşlar malumunuz ay sonu geldi ve ek ders puantajları açıklanmaya başladı.
Yazın mesemdeki öğrenciler için koordinatörlük görevi aldım ve puantaja baktığımda 4-8 Eylül Seminer Dönemi için ek dersin yazılmadığını gördüm.
Seminer zamanında ücret ödenir mi ödenmez mi? Ödenmesi gerekiyorsa idareye karşı hangi yönetmenlik maddesi ile gitmeliyim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Mesemdeki ek ders onayiniz hangi günler alında ise o günlerin öğleden sonralarina 4 er saat yazılabilir hocam. Bunun için birşey göstermeye gerekte yok.

Hocam idaremiz bunun böyle olabileceğini gayet iyi biliyor. Geçen seneden beri süregelen değişik uygulamaların sonuncusu da bu oldu. Yönetmeliği eğip büküp istediği gibi davranıyor. Gerçekten çok sinir bozucu olmaya başladı.

Hocam sonuçta yaptığıniz bir görev var, ek dersinizi yapmazlar ise dilekçe ile okula başvuru yaparsınız neden ek dersin yapılmadığını sorarsınız, neden yapmadıklarını Resmi gerekçeleri ile öğrenmek istediğinizi belirtiniz.

Şu yazıyı bir incele hocam.

Ekli dosyalar

• (22.06.2022) Ek ders.pdf
    561.3 KB · Görüntüleme: 61
Mesemdeki ek ders onayiniz hangi günler alında ise o günlerin öğleden sonralarina 4 er saat yazılabilir hocam. Bunun için birşey göstermeye gerekte yok.
Hocam Mesem de banada 3 işletme verdiler işletme başı 1 ek ders alıyorsun dediler ama hiç mi fikrim yok öğrenci sayısına göre mi değişiyor ek ders yoksa işletme başına mı

Hocam Mesem de banada 3 işletme verdiler işletme başı 1 ek ders alıyorsun dediler ama hiç mi fikrim yok öğrenci sayısına göre mi değişiyor ek ders yoksa işletme başına mı
bana yapmış olsalar kağıdı müdürün önüne atar sen git derim. 1 saat ne hocam dalga mı geçiyorlar

Mesemlerde durum biraz doğası geregi farklı hocam. İsletme sayısı fazla olduğu için alınabilecek maksimum koordinatörlük ücreti alinditan sonra isletmeler paylaşılıyor. Yeri geliyor 18 saate 20 veya 25 isletme dusebiliyor. Bu dediğim kendi Öğretmenleri için ama disaridan görevlendirme ile gelip 3 saat icin 3 isletme almak mantıklı değil tabiki.

Mesemlerde durum biraz doğası geregi farklı hocam. İsletme sayısı fazla olduğu için alınabilecek maksimum koordinatörlük ücreti alinditan sonra isletmeler paylaşılıyor. Yeri geliyor 18 saate 20 veya 25 isletme dusebiliyor. Bu dediğim kendi Öğretmenleri için ama disaridan görevlendirme ile gelip 3 saat icin 3 isletme almak mantıklı değil tabiki.
Hocam başka koordinatörlüğüm yok sadece bu 3 işetmeye gidiyorum. Yeni atandım okulun öğretmeniyim. Bilişim bölümünün koordinatörlüğü yok.staja giden öğrenci yok. Bunlar aşçılık gibi farklı bölümler. Nasıl hesaplanır hocam.

bana yapmış olsalar kağıdı müdürün önüne atar sen git derim. 1 saat ne hocam dalga
Bence de dalga geçiyorlar
hocam Mesem dahil 50 saat dersim var yeni atandım. 10 saat şeflik 3 saat koordinatörlük diğerleri fiili ders yeni atandım çok zorlanıyorum konuşmaya çalıştım amadinlemiyorlar naapmalıyıım

Merhaba, meslek liselerinde 15 tatilde örgün öğrenciler staja gitmediği için mesem öğrencilerine göre hesaplama, mesem grup sayısı×32 ile bulunan değer öğretmenlere verilebilecek toplam koordinatörlük ek ders değeri oluyor değilmi?

Son düzenleme:
Geri