Koordinatörlük, Staj vb. Konular hakkında gelişme

Kodla Büyü
11 Haziran yıl sonu işlemleri...

Ekli dosyalar

• 11 HAZİRAN 2021 YIL SONU İŞ İŞLEM YAZISI.pdf
    15.7 MB · Görüntüleme: 53
24. maddeden benim anladığım 40 iş günü stajı bitiremeyen ya da hiç yapamayan elemanların işlemlerini (sınav vs) 2 temmuza kadar bitir diyor. Yani bizde öyle öğrenci olmadığı için biz normal bu hafta içi beceri eğitim sınavını yapacaktık. Şimdi diyorlar ki tüm işlemleri 2 temmuza kadar uzatıp sınavı da 28 Haziran - 2 temmuz haftasında yapın. Böyle yorumlayanlar olmuş, kafalar karışık...

Son düzenleme:
24. maddeden benim anladığım 40 iş günü stajı bitiremeyen ya da hiç yapamayan elemanların işlemlerini (sınav vs) 2 temmuza kadar bitir diyor. Yani bizde öyle öğrenci olmadığı için biz normal bu hafta içi beceri eğitim sınavını yapacaktık. Şimdi diyorlar ki tüm işlemleri 2 temmuza kadar uzatıp sınavı da 28 Haziran - 2 temmuz haftasında yapın. Böyle yorumlayanlar olmuş, kafalar karışık...
Evet hocam işletmeler 2 temmuza kadar devam edecek. Beceri sınavı da sorumluluk sınav dönemi olan 21 haziran - 2 temmuz arası yapılacak. Bizim beceri sınavı 15 haziran idi. Idare erteledi bu yazıya göre. Tarihi daha sonra belirleyecekler.
Benim de anlamadığım ha 1 hafta önce ha sonra.
Eğitimin bu kadar arap saçına döndüğü bir dönemde ne farkedecek anlamadım

Evet hocam işletmeler 2 temmuza kadar devam edecek. Beceri sınavı da sorumluluk sınav dönemi olan 21 haziran - 2 temmuz arası yapılacak. Bizim beceri sınavı 15 haziran idi. Idare erteledi bu yazıya göre. Tarihi daha sonra belirleyecekler.

İşletmeler nasıl devam edecek? Sözleşmeler bitti bizde. İşletmeler öğrencileri almazlar bu saatten sonra. Garip garip işler. Hadi bir mucize oldu işletmelerin hepsi devam etti. Koordinatörlük için ücret onayı alınması gerek tekrar.

İşletmeler nasıl devam edecek? Sözleşmeler bitti bizde. İşletmeler öğrencileri almazlar bu saatten sonra. Garip garip işler. Hadi bir mucize oldu işletmelerin hepsi devam etti. Koordinatörlük için ücret onayı alınması gerek tekrar.
İşletmeye devam konusunda haklısınız hocam. Ben de karşıyım uzamasına. Ama ücret için bir işleme gerek yok. Bakanlık ders kesimini 2 temmuz yaptı çünkü.

beceri sınavından kalan öğrencinin sorumlukuk sınavını ne zaman yapacaksınız ya peki?

İşletmeye devam konusunda haklısınız hocam. Ben de karşıyım uzamasına. Ama ücret için bir işleme gerek yok. Bakanlık ders kesimini 2 temmuz yaptı çünkü.

Öğrencilerin sözleşme tarihleri sona erdi.
18'inde isteyen karne alacak dendi.
Beceri eğitiminden kalan olursa mazeret sınavını ne zaman yapacaksınız?

beceri sınavından kalan öğrencinin sorumlukuk sınavını ne zaman yapacaksınız ya peki?
Öğrencilerin sözleşme tarihleri sona erdi.
18'inde isteyen karne alacak dendi.
Beceri eğitiminden kalan olursa mazeret sınavını ne zaman yapacaksınız?
Hocam bunu bana değil kararı alan bakanlık ve bunu uygulayan okul idarelerine sormak daha dogru olur. Ben sadece bizdeki durumu yazdım ve bunun uygun olmadığını düşünüyorum zaten. ifade edemedim galiba kusuruma bakmayın.

E okulda staja 2. dönem gitmeyen ve beceri sınavına girmeyen öğrenci için İşletmelerde Uygulama Dersleri Dosya/Sınav Puanı Girişi yapıldı . sonuç kısımda YENİDEN
DEĞERLEN DİRİLECEK yazıyor. gelen yazıda 24 . madde de sorumluluk sınavına alınız yazıyor. e-okulda öğrencinin ismi sorumluluk sınav listesinde görünmüyor.

Geri