Kötüleme Sitesi Açmak

Kodla Büyü

ahmetismet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Yıllardır alışveriş yaptığım siteden çokta güvendiğim marka laptop aldım hemde bir arkadaşıma, şans bu ya laptop geldi açtım görünürde bir sıkıntı yok ancak laptop bariz şekilde normalden yavaş. Olabilir böyle şeyler diyerek arkadaşıma da mahçup olarak aldığım firmaya geri gönderdim, markanın teknik servis raporu olmadan işlem yapamayacaklarını söylediler önce teknik servise gönderin dediler, eyvallah dedik. 20 gün gitti zaten ürün git gel. Zaman kaybetmeden teknik servise gönderdim. Son görüşmemde üründe sıkıntı olmadığını bios güncelleyerek geri gönderdiklerini söylediler, bilgisayardan anladığımı muhtemelen teknik servis elemanının ayrıntılı incelemediğini ürünün sıkıntılı olduğunu belirttim. Değişim ya da para iadesi istediğimi söyledim. Bana değişim için faturanın fotokopisini göndermem gerektiğini (orjinalini göndermiştim, herhalde beni düşündüler(!)) ve değişim ya da iade için satıcı firmanın kaşesinin garanti belgesine basılı olması gerektiğini söylediler. Bende kızarak sinirli şekilde bunun nasıl bir mantık olduğunu sordum, o zaman internetten alınan tüm ürünlerin satıcı firmalar tarafından açılıp kaşelenmesi gerektiğini bunu da alıcının kabul etmeyeceğini belirttim. Markayı kendim önerdiğimi beni mahçup ettiklerini de ekledim.

Neyse fazla uzatmadan ürün şuan kargoda bugun yarın elime gelir. 15 yıllık bilgisayar geçmişime dayanarak söylüyorum hdd arızalı olduğu konusunda tüm yatırımlarıma bahse girerim. Ürün gelince son kez kontrol edeceğim. Ve sıkıntı sürüyorsa ki sürüyordur. Belgelerle kayıt altına aldığım tüm bu işlemleri ve arıza ile ilgili bir de kapsamlı video çekmeyi planlıyorum. Markayı ve firmayı ifşa eden maduriyetimi anlatan video ve belgeleri içeren buralardan alışveriş yapmayın şeklinde bir site açsam, bu marka ve sitelerin de isimlerini de paylaşsam sosyal medyada falan da reklam etsem ben yandım siz de yanmayın gibilerinden. Yasal olarak bir sıkıntı yaşarmıyım. Bununla ilgili ne gibi bir önlem alabilirim?

bu mevzuyu iyi arastirin, sorun olabilir. firma sorun yaratiyorsa hakem heyetine gidin, esek gibi geri alacaklar. gecmis olsun.

Sobrasinda mahkemeyle cok ugrasirsiniz. Dava acar marka degerini zedelediğini soyler.
Olurda kaybederseniz vay basiniza gelecekler

şikayetvar a yazın belki geri dönen olur bu arada sakıncası olmazsa burada yazın aldığınız siteyi ve markayı biz de bilelim birde bu laptoplarda cayma hakkı nasıl oluyor 15 gün içinde cayılamıyor mu

markaların olduğu bir bölüm yaparsın.altlarına kullanıcı yorumları yapılır(sen karışma kullanıcılar yapsın) o zaman sıkıntı yaşayacağını zannetmem çünkü hepsiburada da kullanıcı yorumlarında kötüleyenler var ve sitenin başına iş açıldığını zannetmiyorum

şikayet varda sonuc alamazsin? kimi gecistiren cevaplarla isi cozulmus gibi gosteriyor kimi firmalar da sikayetvarda yazilanlari umursamiyor bile. donanimhaber gibi bilindik forum sitelerinin daha etkili olacagi dusunuyorum.
Ayrica kotuleme sitesi yada videosuyla ilgili sordugunuz sorunun cevabini ben de cok merak ediyorum. Bazen kiliclari cekme asamasina geliyorsun. Ama adimi saglam atmak lazim. Konu hakkinda kesin bilgiler edinmek lazim.

Bence bu konuda geç bile kalındı.
Sadece marka olarak düşünmeyin
Yanlış belediye uygulamaları, yanlış park yapan adam, hayvanlara kötü davranan acayip yaratıklar, şiddet uygulayan bir yaratık vs vs

ve aklına ne kadar ifşa olması gereken hatalı gördüğümüz herşeyi vidyolu olarak anlatacağımız bir siteye çok acil ihtiyaç var.

Geçmiş olsun hocam

Enddlesss' Alıntı:
Bence bu konuda geç bile kalındı.
Sadece marka olarak düşünmeyin
Yanlış belediye uygulamaları, yanlış park yapan adam, hayvanlara kötü davranan acayip yaratıklar, şiddet uygulayan bir yaratık vs vs

ve aklına ne kadar ifşa olması gereken hatalı gördüğümüz herşeyi vidyolu olarak anlatacağımız bir siteye çok acil ihtiyaç var.

Geçmiş olsun hocam

Acilen boyle bir site acilsa ne iyi olur. Firma adami avanak yerine koyuyor birsey olmuyir. Vatandas yaoilanlari ifsa ediyor sorun cikiyor. Bu nasil mantik. Hani egemenlik kayitsiz sartsiz milletindi.

Yanlis oldu kusura bakmayin

Sermaye babalarinindi

Geri