kpss ortaöğretim sınav ücretleri

Kodla Büyü

girdap08

Süper Üye
Süper Üye
ilk defa merkezi bir sınavda görev aldım. görevi de ben talep etmemiştim aslında. (ortaöğretim kpss)

ilk defa görev alacaklara yönelik bir seminer yapıldı. semineri yapan arkadaş ücretlerin sınavdan 1 hafta sonra yatacağını söylemişti. sınavdan hemen sonra sınav raporunu da doldurmama rağmen 2 hafta da tamamlanmasına karşın halen ödeme yapılmadı. IBAN bilgilerim de doğru. acaba ben de mi bir sorun oldu yoksa kimseye mi ödeme yapmadılar daha?

Ösym nin saçma sapan uygulamalarını protesto için,
SANKİ SORULARI BİZ VERDİK...
2 YILDAN BERİ GÖREV ALMIYORUM. OKUL GENELİNDE GÖREV ALAN YOK.

Bana görev istemediğim halde çıkmıştı.Hadi gideyim dedim gittim ama bi sorum var.Yedek gözetmen olarak görev çıkmıştı.Gözetmen gelmemiş ondan sınıfa girdim daha başlamadan sınav.Gözetmenlik yaptım ama parası yedek olarak 94 tl yatmış.Ne yapcaz bu durum için?

arkadaşlar osym görevi almaya yeni başladım birkaç sorum var yardım ederseniz:

1) diyelim ki aynı gün meb in de sınavı var osym nin de, ikisine de başvurursak ikisi de çıkarsa ne yapıcaz?

2) ales için görev başvurusu yaptım istanbuldayım. görev çıkmamış şaşırdım."iade den görev almak istiyorum" u seçsem kafalarına göre herhangi bir okula mı atarlar? malum istanbuldayım ve sınav merkezim kadıköy maltepe ataşehir. gidip de uzaktaki bir yere gitmek istemem.

3) istanbul kpss ücreti yatan var mı?

teşekkürler :D

sadbt' Alıntı:
arkadaşlar osym görevi almaya yeni başladım birkaç sorum var yardım ederseniz:

1) diyelim ki aynı gün meb in de sınavı var osym nin de, ikisine de başvurursak ikisi de çıkarsa ne yapıcaz?

2) ales için görev başvurusu yaptım istanbuldayım. görev çıkmamış şaşırdım."iade den görev almak istiyorum" u seçsem kafalarına göre herhangi bir okula mı atarlar? malum istanbuldayım ve sınav merkezim kadıköy maltepe ataşehir. gidip de uzaktaki bir yere gitmek istemem.

3) istanbul kpss ücreti yatan var mı?

teşekkürler :D

1. istemediğiniz sınavı iade edebiliyorsunuz hocam. öyle bir seçeneğiniz oluyor.
2. iadeden çıkan görevlerde uzak okul çıkma ihtimali tabi ki var.
3. şişli dün itibariyle yattı.

Geri