Kpss Sınavı Geçersiz Sayıldı

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar;

Yeğenimin 2016 Kpss Genel Kültür - Genel Yetenek sınavında, sınavda kurallara aykırı davranışta bulunduğu düşüncesiyle sınavı iptal edilmiştir. Kendisi sınavının bu şekilde değerlendirilmesine yol açaçak bir davranışta bulunmadığını söylüyor. Şimdi bizim izlememiz gereken yol nedir. Ösym dilekçe göndermemiz mi gerekiyor. Yasal yollara başvurulması durumunda sonuçun ne olacağı ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yardımcı olabilirseniz. Seviniriz.

http://prntscr.com/bsuca6

Saygılar

Osymye hemen dilekçe verin. Sınavın sebebsiz yere iptal edilmiştir. Bunun nedenlerini ve sınavın geçerli sayılmasını üsteyin. Buyük ihtimal kabul edilmez. Dilekceye cevapla gidip dava açın.

compteach06' Alıntı:
Kolunda saat filan var mıydı ? Iyi dusunsun . Gorevlilere de ceza gelmis.

Bu mesajı yazmadan önce sordum hocam. Nasıl bir sınav aklı anlamıyorum. Belki mantıklı bir açıklaması vardır. Bilemiyorum. Sebebini öğrenmek istiyoruz. En başta dilekçe yazmamız gerekiyor sanırım.

her_dem' Alıntı:
Osymye hemen dilekçe verin. Sınavın sebebsiz yere iptal edilmiştir. Bunun nedenlerini ve sınavın geçerli sayılmasını üsteyin. Buyük ihtimal kabul edilmez. Dilekceye cevapla gidip dava açın.

Tamam hocam. Dilekçeyle başvuralım.

Kamera varmiymis girdigi salonda onu hatrliyr mu? kameranin sinif kosesindeki digital dikdortgen saat oldugunu hatirlatin. yegeniniz kendinden eminse(kopya saga sola bakma falan yoksa) kamera goruntulerinden istekte bulunun.

2 seneki onceki sinavda vir tanidigimizin basina geldi. bu da anlamadi dilekce falanla basvurdu. osymden cevap geldi: sinav gorevlilerinle terbiye disi konusmaktan sinavnz iptal edilmstr falan diye. tanidiga sorduk bu ne diye: sinav gorevlisi bayana cok guzelsiniz falan demis bu dangalak. bayan gorevli cevap vermemis ve normal sinavi yapmis bu.ama buyuk ihtimal gorevliler tutanagi yazip halletmisler ki iyi de yapmislar.

Aklima geldiginden anlattim. yegeniniz hatirliyr mu hic ekstrem bi durum olmus mu acaba. illa tutanak tutulmusa benziyor sizinkinde de cunku.

amip33' Alıntı:
2 seneki onceki sinavda vir tanidigimizin basina geldi. bu da anlamadi dilekce falanla basvurdu. osymden cevap geldi: sinav gorevlilerinle terbiye disi konusmaktan sinavnz iptal edilmstr falan diye. tanidiga sorduk bu ne diye: sinav gorevlisi bayana cok guzelsiniz falan demis bu dangalak. bayan gorevli cevap vermemis ve normal sinavi yapmis bu.ama buyuk ihtimal gorevliler tutanagi yazip halletmisler ki iyi de yapmislar.

Aklima geldiginden anlattim. yegeniniz hatirliyr mu hic ekstrem bi durum olmus mu acaba. illa tutanak tutulmusa benziyor sizinkinde de cunku.
Böyle bir nedenden sınavın iptal edilmesini çok saçma buldum.

Mr.Spermata' Alıntı:
amip33' Alıntı:

Böyle bir nedenden sınavın iptal edilmesini çok saçma buldum.

Sizin eşiniz olsa acaba yine de böyle düşünür müydünüz? Adam sözde hayatının sınavına giriyor ama sarkıntılık etmekten de geri kalmıyor...

aa hocam medeni olmak lazım biraz. Bir kadına güzelsiniz demiş. Evli olsa ne olmasa ne azıcık medeni olalım de mi? :puhaha:

Bu gün arkadaş söyledi onun da sınavını iptal etmişler. Eleman bir yıldır milli eğitimde kadrolu öğretmen. Garibanı işten attılar o da dava açıyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Bir de baktın bizim sınavı da iptal ederler. Kitapçığı kontrol sırasında bir sayfada fazla duranın sınavını iptal ettiklerini biliyorum.

hocam öncelikle geçmiş olsun
belki süre bitti dedikten sonra kalemi bırakmadı falansa bi ihtimal son sınavlarda hep bu konuda sıkça uyarı yapıyorlar

bence şikayetle çözülebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum, kamera kaydı ya da tutanak vardır mutlaka; seneye hazırlansın geçmiş olsun.

Geri