Kpss sonuçları 2013

Kodla Büyü
Re: KPSS sonuçları açıklandı

KPSS Sonuçları açıklandı!

Sonuçlar https: //sonuc.osym.gov.tr adresinden öğrenilebilrcek.

5 yıl sonra bi daha girdim kpssye ve bu sefer ne stres vardı ne telaş...Çalışmadım sadece deneme amaçlı...Normal memurluk seçecek olsam hangi puan türleri işime yarıyor bilen var mı?Bu puanlarla bir iş çıkar mı :)

Ekli dosyalar

• kpss.jpg
    kpss.jpg
    345 KB · Görüntüleme: 2,778

ismailt' Alıntı:
5 yıl sonra bi daha girdim kpssye ve bu sefer ne stres vardı ne telaş...Çalışmadım sadece deneme amaçlı...Normal memurluk seçecek olsam hangi puan türleri işime yarıyor bilen var mı?Bu puanlarla bir iş çıkar mı :)

normal memurluk için bu puanlardan bişii çıkmaz maalesef

zencefil58' Alıntı:
ismailt' Alıntı:

normal memurluk için bu puanlardan bişii çıkmaz maalesef

Dersler düzelmeseydi düz memurluğa geçecektim arkadaş kpssye gir kurumlar arası geçiş için lazım olabilir demişti. Ben de gireyim bakam dedim ama dersler düzeldi şimdilik düz memurluğa geçişi rafa kaldırdım.Öğretmenliğe devam nasipse ama mebde yarın ne olacağını bilemeyiz :D

tahminim 80 üzeri %90 atanır.

Eşim 63 aldı. malesef hiç umut kalmadı. Bi daha da sınava girmeyecek :verymad:

ismailt' Alıntı:

Hocam P3 kullanılıyo ama maalesef bu puandan bişey çıkmaz. 85 bile zor!

kpssye hazırlandık ve birçok arkadaşımız gibi atama bekliyoruz 81 e zor denmiş 2013 geçen yılın kpss sorularına göre daha zordu gazeteler ve sınava giren birçok aday bundan yakındı. Bunun dışında 6400 norm ihtiyacın olduğunu bu sitede öğrendik bunun dışında mebin okullara labaratuar ile ilgili resmi yazı yollaması 2013 ağustos atamasında tüm bilişim öğretmeni adaylarını Umutlandırdı umarım 900 civarı atama olur ve 2010 11 12 yılları gibi değilde 76 78 ile atamalar gerçekleşir.

Re: Ynt: Kpss sonuçları 2013

Branş bazında sıralamayı bilmeden şu puanla kesin olur diye kimseyi ümitlendirmeyin.
Herkesin hakkında hayırlısı olsun

Arkadaşlar umarım hakkımızda hayırlısı olur. Bir sorum olacak sizlere.. Geçen sene hangi okula kaç puanla atanıldığını nereden öğrenebiliriz ??

Öyle müthiş bi alım beklemeyin arkadaşlar. Dersler zorunlu oldu diye her okula 2 biliişimci verecek halleri yok hele ki hala bazı okullar norm açmıyor. En fazla 500 alım olur.

Geri