KPSS yardım?

Kodla Büyü
merhaba ben eğitimm fakültesı son sınıf öğrencısıyım bu sene kpss artı alese calışıcam fakat nerden nasıl başlayım bılemıyorum. konu olarak genel yetenek genel kultur mu agırlıklı olsun egıtım bılımlerı. yada bana belırlı bı plan önerecek varmı? derslerı nasıl calısmalıyım nasıl bır ders planı hazırlamalıyım selınde olan bu yollardan gecmıs arkadalarım hocalaırm abılerım varsa bana yardımcı olabılır mısınz?

Hem KPSS hem ALES bir arada zor olur..ALES te konu çalışmazsın zaten haftada bir deneme çöz yeterli bence.

KPSS için günde iki ders ayır..Biri GK- GY olsun diğeri Eğitim Bilimleri . Mesela Tarih ve Öğrenme Psikolojisi gibi..

anladım hocam ales hakkında dogru dusunuyorsunuz. deneme alıp calısmak daha mantıklı sagolun. pekı eğiytim bilimlerinde calısırken tavsıye edebılecegınız bır yayın varmı

KPSS'ye çalış bence.. Her hafta düzenli olarak konu bitir hemen o konuyla ilgili en az 100 soru ççöz.. Son ayda ise günlük 300-400 soru çözmeye bak.. Tarih bu yıl herkesi duman etti. Bence otur belgesel, tarih programları hatta içinde tarih olan filmleri bile seyret derim :) Gerisi Allah kerim.. Hakkında hayırlısı kardeşim..

zaten tarihden korku olustu bu senekı sınavdan sonra :) anladım hocam haftalık bı plan yapmaya calısıyorum kendıme ona gore de soru cozumu yapmaya baslıycam ınsallah :) bu tarıh konusu da korkuyo yanı konu anlatım kıtabında olmayan bılgılerı soru olarak karsımıza cıkarıyorlar nerden nesıne calısıcaz bılmıyoruz

Geri