Kredi Kartı ile ödemede MTV kampanyaları (2011-Ocak)

Kodla Büyü
ben gib.gov.tr den bu gece saat 23:00 civarında ödedim , yalnız geçen sene taksit seçeneği çıkmıştı bu sene kredi kartından direk çekti ben anlamadım.

ejdeharr' Alıntı:
ben gib.gov.tr den bu gece saat 23:00 civarında ödedim , yalnız geçen sene taksit seçeneği çıkmıştı bu sene kredi kartından direk çekti ben anlamadım.

yanlış hatırlıyorsunuz, gib.gov.tr'de takist seçeneği çıkmıyor
taksidi banka otomatik yapıyor, taksit istemeyen bankayı arayıp tek ödeme haline getirebiliyor

MTV ödemesi sırasında indirelen PDF dosyasınıda (INTERNET VERGİ DAİRESİ ÖDEME ALINDISI) sorun olanlar, kaydetmeyi unutanlar veya daha sonra kaybedenler:

https://odeme.gib.gov.tr/Odeme/Sorgu

adresinden 2008 yılından itibaren yaptıkları ödemeyle ilgili bazı bilgileri girerek tekrar o PDF dosyasını indirebilirler.

isikayhan' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:

taksidi banka otomatik yapıyor, taksit istemeyen bankayı arayıp tek ödeme haline getirebiliyor

valla ben bankayı falan aramadım ziraatın maximum kartı var bende cep telefonuma sms geldi 6 taksit diye , bende girdim gib.gov.tr den ödedim direk çekti hiç sormadı.

ejdeharr' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:

valla ben bankayı falan aramadım ziraatın maximum kartı var bende cep telefonuma sms geldi 6 taksit diye , bende girdim gib.gov.tr den ödedim direk çekti hiç sormadı.

taman işte ben de üstte aynı şeyi yazım zaten :D

gib.gov.tr'de takist seçeneği çıkmıyor

Geri