Kredi kartı ile telefon alabiliyormuyuz?

Kodla Büyü
Teknoloji mağazaları anlaşmalı bankalardan anlık kredi veriyorlar.
Bir de pek bilinmeyen General Mobile satış noktalarından (telpa) GM 5 Plus ı kredi notunuzu kontrol ettikten sonra 6 taksitle (peşin fiyatına) satıyorlar araştırabilirsiniz.

Re: Ynt: Kredi kartı ile telefon alabiliyormuyuz?

bidene' Alıntı:
Yasa değişmedi henüz
Değişecek diye farklı basın medyasında okudum.
Şu anda ki durum oldukça sıkıntılı.
Cep telefonun düştü mahvoldu ya da kaybettin. Acil Peşin para lazım.

Olmuyor işte kardeşim.Olmuyor.
.
Gerçi cep telefonu hastalık hastaları için bence çok iyi oldu. Çünkü Türkiye'nin en çok ithal ettiği ürün;
1- otomobil
2- benzin ve
3- cep telefonu imiş.
Tabii ki bu durum cari açığa ve dolayısı ile enflasyona sebep oluyor.
Cep telefon hastalarını geçtim bir yana. Bugün en yakınınızdaki komşumuzun 2 yaşındaki çocuğunun elinde bile ayrıyeten Cep telefonu var.
Özel okullar neredeyse iPhone koleksiyonuyla meşhur. Devlet te ilkokul da çocuk sınıfa çantasında cep telefonu ile geliyor . Zili derste çalsa yada çıkartıp gösterince de sınıfta dikkat dağılıyor tabiki. Velisine söylesen..Liselerde serbest diyor.
Ne desem boş.Bu cep telefonu denen şey, ceplerimizi boşaltıyor

Re: Ynt: Kredi kartı ile telefon alabiliyormuyuz?

COBOL' Alıntı:
bidene' Alıntı:
Yasa değişmedi henüz
Değişecek diye farklı basın medyasında okudum.
Şu anda ki durum oldukça sıkıntılı.
Cep telefonun düştü mahvoldu ya da kaybettin. Acil Peşin para lazım.

Olmuyor işte kardeşim.Olmuyor.
.
Gerçi cep telefonu hastalık hastaları için bence çok iyi oldu. Çünkü Türkiye'nin en çok ithal ettiği ürün;
1- otomobil
2- benzin ve
3- cep telefonu imiş.
Tabii ki bu durum cari açığa ve dolayısı ile enflasyona sebep oluyor.
Cep telefon hastalarını geçtim bir yana. Bugün en yakınınızdaki komşumuzun 2 yaşındaki çocuğunun elinde bile ayrıyeten Cep telefonu var.
Özel okullar neredeyse iPhone koleksiyonuyla meşhur. Devlet te ilkokul da çocuk sınıfa çantasında cep telefonu ile geliyor . Zili derste çalsa yada çıkartıp gösterince de sınıfta dikkat dağılıyor tabiki. Velisine söylesen..Liselerde serbest diyor.
Ne desem boş.Bu cep telefonu denen şey, ceplerimizi boşaltıyor
:+1:

Kredi kartıyla alamasan bile media markt ya da vatan bilgisayar gibi mağazaların anlaştığı bankalar oluyor mağazaya gidersen eğer orada banka çalışanlarının olduğu bi masa var detaylı bilgi verirler istediğin telefonu puanın yetiyorsa uygun krediyle alırsın. media markt denizbank ile çalışıyor mesela aşağıdaki linkte detaylı bilgi verilmiş

http://www.kredivepara.com/media-markt-denizbank-kredi-basvurusu/

Geri