Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Kudüs'ün İlhakı

Konu, 'Her Telden' kısmında bidene tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. polwert

polwert Seçkin Üye Seçkin Üye

hadi kafası çalışmayan müslümanlar de anlayalım da uçkurunda demek nasıl bir haysiyetsizlik ve sapıklıktır?

2. ctrl+alt+delete

ctrl+alt+delete Seçkin Üye Seçkin Üye

lafım tabi ki tüm müslümanlara değil bunu anlayabilecek kapasitede olman lazım.arap dünyasını hali ortada orada olan olayları da görüyoruz küçük çocuklarla evlenmeyi bile normal giren ulema geçinen kişilerin olduğu bir coğrafyadan bahsediyoruz

3. polwert

İyi de güzel kardeşim hristiyan biri katil olunca tüm hristiyanlar katil mi oluyor? Bir yahudi tecavüz edince hepsi tecavüzcü mü oluyor? Bir müslüman suç işleyince hepsi suçlu mu oluyor? Bir de arap şöyle arap böyle. Tüm ırklardan memnunsun da arap düşmanlığın nereden geliyor? Aklı selim olun biraz. İçinizde kendinize göre biriktirdiğiniz nefreti kusmadan önce lafın başı nereye sonu nereye gider düşünün.

NSA bunu beğendi.
  4. stanimos

stanimos Site Gezgini

Üzülerek katılıyorum.. Şu an ortaokullarda bile kız- erkek sıra ayrımını geçtim sınıf ayrımı yapılıyorsa o okullarda bilimselliği değil sadece günahı ve sevabı öğrenen çocuklar tabii ki bunun izlerini hayatının her yerinde gösterecektir..

5. ctrl+alt+delete

araplara bakış açımın sebebi için osmanlı döneminden başlayalımmı.bir avuç yahudiyle mücadele etmek yerine zayıf gördüklerini ezenlere ne dersin.ülkelerinde kalıp savaşmak yerine ülkemizde sahillerde gezen suriyeli gençlere ve suriyede ölen türk askerlerine ne dersin.

6. polwert

İslamı bilime engel görenler Ali Kuşcuları, İbn-i Sinaları, Mimar Sinanları vs. bilmiyorlardır. Asıl sorunun İslam olmadığını bilmelerine rağmen şartlarını uygulamak zor geldiğinden diğerlerine hayranlık duyarak kolay yolu seçmek en basiti.

7. polwert

Çanakkale Şehitliklerine de bir ara uğra ölen Suriyelileri, arapları da gör. Onlar için ne diyeceğiz peki? Ayrıca Suriyeden gelenlerin hepsi arap değil çok sayıda Türkmen kardeşlerimiz de var. Ek olarak ölen Türk askeri dediklerin içinde hepsi bu vatanın evladı doğal olarak ve içlerinde kürdü,lazı,pomağı,boşnağı,çerkesi,arabı vs. hepsi yok mu?

Son düzenleme: 7 Aralık 2017
  8. bidene

bidene Süper Üye Süper Üye

Dikkat ettiyseniz bm ve fransa bile olaya tepki gösterdi suudlar ve mısırdan ses çıkmadı
    Burayada şerh düşeyim iletide olacakları suudlarla mısır israille filistini barıştıracak hamasla el fetih masaya oturtulup anlaşma yapmaya zorlanacak. Sonraki hedef iran.
    Gölge kral suudların boşuna mı başına getirildi.

9. ctrl+alt+delete

bu konuda ilber ortaylıyı oku.
    evet suriyeli gençler burada gezerken bizim askerimiz işidle savaştı ve bazıları canlı canlı yakıldı bunları unutmadık.lafım hepsine değil tabi ki ama zoru görünce nasıl kaçtıkların burada nasıl gezdiklerini görüyoruz.bu lafım yaşlı çoluk çocuk kadına değil

10. ctrl+alt+delete

bm yi geçtim papa bile tepki gösterdi ama suudi arabistandan mısırdan ses seda yok

11. mrtzngn

mrtzngn Üye

Birkaç kınamayla geçiştirilir ve survivor izlemeye devam ederiz. Biz önce ülkemize bakalım, hangi haksızlığa, hukuksuzluğa, hırsızlığa, yolsuzluğa yeterince tepki gösterdiki bu toplum, başka bir ülkede olan bir olaya göstersin. Aynı benzin zamlarına, dolara, enflasyona, vergi zamlarına, işsizliğe ve eğitim sisteminin durumuna olan tepkiler gibi kalır.

bahar0147 bunu beğendi.
  12. dengem

dengem Süper Üye Süper Üye

Biraz önce Okul Müdürüm bilişim sınavı notlarının düşük olduğunu söyledi. Neymiş efendim Türkçe Matematik 90-100 arası olan bir çocuk bilişimden 85 almış.. ben bunu veli sorarsa ne derim diyor.. dedim ki: Hocam sınav kağıdının cevap anahtarı mevcut siz, veli ve müfettiş istediğiniz zaman bakabilirsiniz.. Klavyenin adını yazamamış, donanım parçalarını yazamamış.. İkinci dönem bir de kodlama var.. Bunu yapamayan çocuğa ben ne sorayım da 95-100 aldırayım.. Pes yani. Böyle de deyince yok hocam onu demek istedim de kem küm falan.. Yazık ya.. Kendisine bu zihniyetten dolayı dışa bağımlı olduğumuzu, hiçbir şey üretemediğimizi söyledim.. Güya çok biliyor ya.. Adam hala öğrenci 85 almış neden 90-100 almadı diyor.. Bu zihniyetteki adamlar olduğu sürece üretemediğimiz malları boykot ederiz. Ne komik değil mi?
    Çalışkan üretken olmadığımız sürece bir cacık olmaz.. Liyakatsiz gelen yöneticiler de bu işe yağ sürüyor..

bahar0147 ve ulubey38 bunu beğendi.
  13. polwert

Lütfen rica ediyorum canlı yakılma olayı hollywood yapımı. İşin aslını bildiğinizi varsayıyorum. Yakıldı denilen tipler zaten askerden kaçıp işidci olanlar ki yakılmadılar bile hıyarlar. Propaganda amaçlı çekilmiş çok sayıda videoda mevcut. Şunu da ek olarak belirteyim konu kapansın benim için. Bizim savaşımız suriyede, ırakta veya başka bir yerde öncelikli olarak kendi güvenliğimiz ve değerlerimiz için.

14. ctrl+alt+delete

konuyu bende uzatmaktan yana değilim ama burada suriyeli gençler rahar rahat gezerken anadolunun gariban evlatlarının suriyede şehit olmasını kabullenemiyorum.kendi ülkesini savunmaktan aciz olalar kudüs ü mü savunacak

NSA ve hakanotuken bunu beğendi.
  15. mrtzngn

mrtzngn Üye

Hocam askerlerimizin kaçırılmasını ve öldürülmesini hollywood yapımı olarak görmek sizin bakış açınız. Bu yönde bir delil yok ortada. Sadece "işin aslını bildiğinizi varsayıyorum" kısmında müdahale etme zorunluluğu duydum, bizde işin aslını farklı biliyoruz. Tabiki bu durumun ana konuyu etkilemesini istemeyiz. İnsanlar istediği gibi düşünebilirler. Saygılar.

16. mattea

mattea Site Gezgini

Allah zalimlerin hesaplarını boşa çıkarsın Müslümanlar birbiriyle uğraştığı sürece birlik olmadığı sürece abd side israili de istediğini yapıyor.

bahar0147 bunu beğendi.
  17. ümit45

ümit45 Aktif Üye

O yüzden mi Türkiye'den bu kadar nefret ediyorlar, geç bunları. İsrailde sorsan en sevmedikleri ülke hangisidir, Filistin den çok Türkiye derler, neden? Birde ortaylıdan dem vuran olmuş, Türkmenlere giden silahları deas a gidiyor diye reklam edenler bunlar değil mi? İçeride kullanışlı köpekleri vardı, bunlar tükenince onlarda açıktan oynamaya başladı, kimse Türk devletini-milletini ve arkasındaki dip dalgayı(islam aleminin halkları) yabana atmasın. Kudüs olayı islam aleminin 15 Temmuzu olabilir.

18. cihan_27

cihan_27 Aktif Üye

9 aralik 1917den beri 100 yil da hicbir sey degismedi.

19. cronos23

cronos23 Aktif Üye

Hocam yakın zaman araştırması yaparsanız Genel Kurmay dahil kaçırılıp yakılan askerlerimizi kabul etti. O noktada Yok hollywood yok bollywood diye açıklamalar çok acı olmuş sizin açınızdan. Kudüs meselesi ise kesinlikle arapların kutsal mekanı israili şahsi menfaatleri için peşkeş çekmesinden başka birşey değildir. Yazık ki Türkiye ve iran dışında ciddi uyarıda bulunan islam ülkesi olmadı.

20. cronos23

cronos23 Aktif Üye

Ve ayrıca belirtmek isterimki, Kudüs'ün ilhakı bir başlangıç değil, sonuçtur. Arap baharına, Kaddafiye, Suriyeye alkış tutanlar bu ateşin nerelere sıçrayacağını düşünmediler mi hiç?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal