KULAK ÇINLAMASI

Kodla Büyü

darkle3

Aktif Üye
Arkadaşlar kulak çınlamasına çözüm yok mu hala. Kafayı yemek üzereyim. İşitme kaybı da var. gitmediğim doktor kalmadı geçmedi çınlama denen meret. Orta kulakta sorun var dediler. Açıp bakmak gerekiyor dediler. Ama riskliymiş. Ne yapmalıyım

yaklaşık 2 aydır annemde de aynı sorun var.

Tansiyon dediler, kontrol altına alındı. Hala çınlama devam ediyor.

Başka bir doktor arıyoruz biz de. Allah acil şifa versin.

Hocam senin durumunla alakası olmayabilir ama, bir tanığım da bu çınlamadan çok şikayetçi idi, doktora gittiğinde psikoloğa gitmesi gerektiğini söyledi. Sende işitme kaybı v.s olduğunu söylüyorsun , fiziksel bir durum olabilir ama bu verdiğim örneği de göz önünde bulundur.

sağ ve sol kulak zarlarım delikti. Sağ da işitme kaybım çoktu ameliyat oldum biraz düzeldi ve işitmem arttı sonra 3 ay sonra kontrole gittim düzelme vardı sonra doktor sol kulak zarıma baktı zaten Sol kulak zarımda delikti. Doktor mantar var diye castellini solusyum döktü sonra kulağımda işitme kaybı ve çınlama başladı. Bu olaydan 3 ay sonra kulak zarı ameliyatı oldum. Çınlama ve işitme kaybım geçmedi bu seferde hareket edince kulağımdan dın dın sesi gelmeye basladı üstelik işitme kaybı da devam etmekteydi.. O ilac dökülmeden önce işitmem çok daha iyiydi. 1 yıl oldu hala devam ediyor. Ne diyeyim çok zor. Allah düşmanımın bile basına vermesın. Şİfa versin kulaktan sıkıntı çekenlere.

darkle3' Alıntı:
sağ ve sol kulak zarlarım delikti. Sağ da işitme kaybım çoktu ameliyat oldum biraz düzeldi ve işitmem arttı sonra 3 ay sonra kontrole gittim düzelme vardı sonra doktor sol kulak zarıma baktı zaten Sol kulak zarımda delikti. Doktor mantar var diye castellini solusyum döktü sonra kulağımda işitme kaybı ve çınlama başladı. Bu olaydan 3 ay sonra kulak zarı ameliyatı oldum. Çınlama ve işitme kaybım geçmedi bu seferde hareket edince kulağımdan dın dın sesi gelmeye basladı üstelik işitme kaybı da devam etmekteydi.. O ilac dökülmeden önce işitmem çok daha iyiydi. 1 yıl oldu hala devam ediyor. Ne diyeyim çok zor. Allah düşmanımın bile basına vermesın. Şİfa versin kulaktan sıkıntı çekenlere.

Hocam seninki daha ciddiymiş. Annemin de kulak zarında delinme olduğu için ameliyat olmuştu uzun zaman önce. Belki de ondandır diyoruz. ya da strese bağlıyoruz. Bu ara hareketli geçiyor günlerimiz yolculuklar vs. Ama 2 gündür azalma olmuş, darısı hem size hem de diğer çare arayanlara inşallah.

arkadaşım ben askerdeyken acemi askerleri atışa götürürdüm çok fazla g3 sesinden kulağımda çınlama meydana geldi. geceleri uyuyamazdım. sessiz ortamlarda hele hiç duramazdım. sonra gata'ya gittim orda 45 gün kullanmam için hap verdi. baya fazlaydı. bir hafta kullandım geçince bıraktım ama ilacın ismini hatırlamıyorum baya zaman geçti, kbb doktorları bilir o ilacı.

Geri