Kurslar hakkinda

Kodla Büyü

gül1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar rica etsem biri şu kurslar hakkında bilgi verebilir mi ?
Hiç hizmetici eğitimlere katılmadı. Btryim öncelikle hangilerini seçmen gerekir ?
Mebbise gidiyorum hizmetici modülünde bir çok kriter çıkıyor neye hangilerini secmeliyim ve şunu duydum bazı kursları almayan kişilere BTR görevi verilmeyeceğine dair il kordinatorlerinden mesaj gelmiş .
Deneyimli arkadaşlar bi yardımcı olsanız :(

uzaktan eğitim olarak listeleyin Etkileşimli Sınıf Yönetimi kursu var hocam onu seçin.

Hocam Aynı kurstan bir kaç tane var tarihi bize uygun olanı seciyoruz değil mi uzaktan eğitim olduğu için istediğimiz zaman izleyebilir mıyız? Yoksa aynı gün katılmali mıyız eğitime ?

Hocam 2016000009 olup son başvuru tarihi 4 ocak olan uzaktan eğitim :+1:

Hocam Onun son bsv. Tarihi 10una çekilmiş. Sorun şu ki verilen tarih aralığında izleyemem onları hastane işlerim var bir sonraki kursa başvurarak ne olur ki :shock:

il koordinatörüne sorarsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

gül1' Alıntı:
Hocam Onun son bsv. Tarihi 10una çekilmiş. Sorun şu ki verilen tarih aralığında izleyemem onları hastane işlerim var bir sonraki kursa başvurarak ne olur ki :shock:

Hastane işleriniz 7 gün 24 saat mi? Zaten eğitim uzaktan ve asenkron. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan ve istediğiniz süre boyunca izleyin. Zaten devamlı izlerseniz topu topu 4 saat sürüyor. Hem bu eğitim sadece eğiticilere, btr lere ve bt öğretmenlerine ayrılmış. 5000 kişi alınacak. Bence başvurmalısınız. Zaten 2 gün içinde başvuru 6000 e yaklaşmış. Başvurunun son tarihi olan 10 ocakta bu sayı daha çok artacaktır.

Ben baktığımda 5000 kişiyi geçmişti. Alınacak kişi sayısıda 5000 olduğu için başkasına başvurdum.

Başvuru tarihi ve sırasına göre olmuyor alımlar. Burada öncelik eğiticiler ve hali hazırda btr lik yapan bt öğretmenleri olacaktır. Kontenjan kalırsa btr lik yapmayan bt öğretmenleri dahil edilir diye düşünüyorum.

Geri