Kurumsal İnternet Engelini Aşın

Kodla Büyü
Arkadaşlar her ne kadar çok zor ve maliyetli olsada, Google'dan trial server alıp bu metodu denedim. 8)

Sonuç: 3G'den bu metod ile Google'daki server'ımdan çıkış yapabiliyorum :++:

Ancak MEB hattında çalışmıyor. Yani Hacker 0 - Meb 1 :verymad: :verymad:

Merhaba arkadaşlar
Deneyenlerin olması hoş. Sizin denemeniz olumlu sonuç almanız için elimden geleni yaparım.
Nereye kadar geldiğinizi bileyim yeter hatta yarın müsait zamanda özelden mesajlaşalım. Deneyelim.

Bağlandığımı ıspatlamak için ekran görünsü atarım fakat mantıksız sonuçta ekrandan birşey ıspatlanmaz

deep47' Alıntı:
Arkadaşlar her ne kadar çok zor ve maliyetli olsada, Google'dan trial server alıp bu metodu denedim. 8)

Sonuç: 3G'den bu metod ile Google'daki server'ımdan çıkış yapabiliyorum

Ancak MEB hattında çalışmıyor. Yani Hacker 0 - Meb 1 :verymad: :verymad:

Hocam hacker abartılı. Sadece aklıma geleni denemek için biraz inat ettim. Ama skorun farklı olduğunu bilen canlı tanıklar var :)
Şimdilik

Ha bu arada bu gün bir arkadaş putty ile bağlanamazkan linux makineler sorunsuz ssh bağlantısı yaptı. hiç olmazdı ama demek birşeyler değişiyor

Merhaba arkadaşlar
Deneyenlerin olması hoş. Sizin denemeniz olumlu sonuç almanız için elimden geleni yaparım.
Nereye kadar geldiğinizi bileyim yeter hatta yarın müsait zamanda özelden mesajlaşalım. Deneyelim.

Bugün de birkaç kez denedim olmuyor, filtresiz hatta çalışıyor, yani setup'da problem yok, server'ın IP'si ile Internete çıkış yapabiliyorum. Ancak meb'den olmuyor, filtre kesiyor. Sizde nasıl çalışıyor?

Meb ağı kullanıyorum fakat okulda değilim. Şüphemi gidermek için
bu sabah fiber kullanan okula sırf bunu denek için uğradım. Tek denemede oldu. Win xp de putt ile.

Geri