Kyocera FS-3040 Taramadan sonra çıktı veriyor

Kodla Büyü

xapex

Süper Üye
Süper Üye
Malum DYS geldi ve tarama olayları arttı. Yazıcıyı PC ye bağladım, klasör ve ağ ayarlamalarını yaptım. istediğim klasöre sorunsuz tarama yapıyor ama her taramadan sonra mutlaka bir çıktı ile taramanın başarılı/başarısız olduğuna dair bir çıktı veriyor.
Ayarlarına baktım ama bulamadım. Bu rapor işini pasif edebiliyormuyuz acaba???

yazıcının tüm ayarlarından bahsediyorum hocam. hepsini paylaşmam biraz zor. Kurcaladım tek tek menülerine girip ama ilgili bir seçenek bulamadım.
Sizin yazıcılarda olmuyormu bu durum?

system menu/counter burada raporlar var hocam. ek azından 6530 için böyle

Genelde bu yazıcı tarayamadığında, ya da taratma işleminde bir sorunla karşılaştığında çıktı veriyor. Ben hiçbir zaman başarılı bir tarama işlemi karşısında rapor çıktısıyla karşılaşmadım.. :( Çözümü bulursanız yazarsanız iyi olur hocam. Bilgilenmiş oluruz çözümü hakkında... :+1:

a-anil06' Alıntı:
Genelde bu yazıcı tarayamadığında, ya da taratma işleminde bir sorunla karşılaştığında çıktı veriyor. Ben hiçbir zaman başarılı bir tarama işlemi karşısında rapor çıktısıyla karşılaşmadım.. :( Çözümü bulursanız yazarsanız iyi olur hocam. Bilgilenmiş oluruz çözümü hakkında... :+1:

bende Tarama işlemi sorunluda olsa sorunsuz da olsa sürekli çıktı veriyor, çözemedim bir türlü

buradan olabilir

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 232
Geri