Labirent çözen robot

Kodla Büyü

u_kucuk3

Seçkin Üye
Seçkin Üye
3 adet hc-sr04 ultrasonic sensör, L298n motor sürücü, ardunio uno, 2 dc motorlu olarak labirenti duvar takip ya da başka methodlarla çözüp çıkışı bulan hafızalı ya da hafızasız olarak sonuca ulaşan araç yapmak istiyorum. Fakat yerli ya da yabancı kaynaklardaki ardunio kodları çok sağlıklı çalışmıyor.
Daha önceden yapan varsa şema ve kodları paylaşabilir mi

3 adet hc-sr04 ultrasonic sensör, L298n motor sürücü, ardunio uno, 2 dc motorlu olarak labirenti duvar takip ya da başka methodlarla çözüp çıkışı bulan hafızalı ya da hafızasız olarak sonuca ulaşan araç yapmak istiyorum. Fakat yerli ya da yabancı kaynaklardaki ardunio kodları çok sağlıklı çalışmıyor.
Daha önceden yapan varsa şema ve kodları paylaşabilir mi

Bunu arduinoya dönüştürebilirsiniz:

geçen sene bilim fuarında labirent çözen robot yapmıştım. hasari hocamın engelden kaçan robotunun kodlarını değiştirerek ve iki tekerlekli yapıyla yapmıştım. lipo pil kullandım güç için. kodlarla oynama yaparsan kendi parkuruna göre iyi bir sonuç elde edersin

Ekli dosyalar

• labirent_cozen_bilim_fuari.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 449
Teşekkürler hocam, rarlı dosya hasarlı tekrar atarsanız sevinirim, diğer videonun kod ve şemalarını gönderebilir misiniz hocam

winrar sürümünüz eski olabilir. 5.61 sürümü var bende. indirdim sıkıntı yok başka bilgisayarda

Geri