laboratuarda boşa yanan ışıklar için gereksizse söndür yazıs

Kodla Büyü

ejdeharr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
malum okulda sınıflada biçok zaman ışıklarımız boşa yanıyor. ben laboratuardaki ve diğer sınıflardaki anahtarın üzerine yapıştırmak amacıyla küçük bişey yaptım , size yazdırıp yapıştırması kalıyor. elektriğimiz boşa yanmasın.

isteyen olursa psd sini de atarım.

Ekli dosyalar

• Başlıksız-1 kopya.jpg
    Başlıksız-1 kopya.jpg
    153.9 KB · Görüntüleme: 2,022
o ampullerin şekli farklı hocam , googlda ampul resmi ararken zaten ilk bahsettiğiniz ampul resimleri çıktı karşıma ,mümkün olduğunca farklı bi ampul seçmeye çalıştım :)

Hocam alttaki yazıyı neden ters yazdınız? Ambulanslarda yazılıyor ama bunda gerek var mı?
Ünlem ile çek aynı hizada değil. Çek işaretide yeşilin tonu olsa daha güzel olacak gibime geliyor.
Katman stilo olarakta farklı olmuş birisi içten ışıma (çek) diğerinde eğim ve kabartma (ünlem) var.Bunların stili aynı olsa daha iyi olur gibime geliyor.

hasari' Alıntı:
Hocam alttaki yazıyı neden ters yazdınız? Ambulanslarda yazılıyor ama bunda gerek var mı?

dikkat çekme amaçlı iyi olabilir aslında...(ters yazmak)

ikinci kısma katılıyıyorum.
hasari' Alıntı:
Ünlem ile çek aynı hizada değil. Çek işaretide yeşilin tonu olsa daha güzel olacak gibime geliyor.

Ampule üç boyut görüntüsü vermek için biraz alt gölge verseniz nasıl olur acaba üzerindeki işaret bağlamış gibi dururdu.
Hocam psd'sini eklemeniz mümkün mü?

güzel olmuş ama itiraf edeyim ilk etapta siyasi anlam içerebilir mi diye düşündüm:)

kafayı siyasetle bozmayın arkadaşlar ne ilgisi var a.k.p.nin amblemi ampulse evlerinizde de yakmayın ışıkları siyaset olur sonra :puhaha:

siyaset işin muhabbet kısmıda içeriğe gelecek olursak ünlem ve check işaretlerindeki gölgeler dikkat ederseniz ampul tarafta yani ampulun yanmadığını, ışık yaymadığını gösteriyor, hizalama ve renk işine gelince hiç özenmedim gerçekten göz kararı yapıverdim zaten siyah beyaz çıkarıp prizin üstüne asacam diye ,alttaki yazıyıda arkaşın dediği gibi dikkat çeksin diye ters yazdım. sonradan farkettim parmak iaşretleri yani kollarda birbirinden farklı boyutta genişliklte her neyse :) psd sini atayım editlemek isteyenler için .

check daha yeşil hale getirildi ve ortalandı,
ampulun etrafındaki çerçeve ye filtre menüsünden plastik sarmal uygulandı.
sağ tarafaki kol sol taraftakiyle aynı genişliğe getirildi ve hizalandı. benden bu kadar :)

Ekli dosyalar

• Başlıksız-1 kopyaa.jpg
    Başlıksız-1 kopyaa.jpg
    162.1 KB · Görüntüleme: 1,905
  • Başlıksız-psd.rar
    146.4 KB · Görüntüleme: 89
lüzumsuzsa söndür bana askerlik günlerimi hatırlattı...

Geri