LanSchool 7.5 kullanan var mı?

Kodla Büyü

alibahadir

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu programı diğerlerine özellikle NetSupport a alternatif olarak görüyorum. Fakat bilen ve kullananlardan bazı konularda yardım almam gerekli. Tam sürümüyle kullanan varsa özelden mesaj atarsa sevinirim...

Re: LanSchool 7.5 Yardım Lütfen...

ben yeni duydum henüz. en kısa zamanda incelerim ama. size kolay gelsin

Merhaba arkadaşlar,
Ben de bu yazılımı geçen sene kullanmaya başladım. Öncelikle şunu söylemeliyim öğrenci başına lisanslaması olmadığı için çok ucuza aldık. Yapabilirlikleri de diğer yazılımlar ile aynı hatta daha gelişmiş. Yazılımın demo versiyonu var 30 gün süreyle deneyebiliyorsunuz. Eğitim kurumlarına yönelik de lite versiyonu var ücretsiz. Bence denemenizde fayda var. Ben derslerimde nefes aldım.
Tavsiye ediyormuyum diye düşündüğümde kesinlikle evet!
:+1:
Saygılar,

likya' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Ben de bu yazılımı geçen sene kullanmaya başladım. Öncelikle şunu söylemeliyim öğrenci başına lisanslaması olmadığı için çok ucuza aldık. Yapabilirlikleri de diğer yazılımlar ile aynı hatta daha gelişmiş. Yazılımın demo versiyonu var 30 gün süreyle deneyebiliyorsunuz. Eğitim kurumlarına yönelik de lite versiyonu var ücretsiz. Bence denemenizde fayda var. Ben derslerimde nefes aldım.
Tavsiye ediyormuyum diye düşündüğümde kesinlikle evet!
:+1:
Saygılar,
Google Alerts nimetini gerçekten iyi kullanıyorsunuz sizi tebrik ederim ama keşke biraz bilgli ve doküman paylaşsaydınız. Merak edip ben de taradım biraz. Maddeler halinde tespitlerimi sunayım:
1. LanSchool son versiyonu 7.7 imiş
2. Türkiye'de sadece bir firma (adını demem!) kendi ağ çözümlerinde bu yazılımı pazarlıyor.
3. Türkçe doküman yok ingilizce olanlar bunlar : http://www.lanschool.com/documentation.html
4. http://technomonde.com/14776/ogrenciler ... -lanschool yazısında PC, Mac, Thin Client, iPad ve Linux sistemleri ile uyumlu olduğu belirtilmiş, android temelli cihazlar yok.

En tarafsız gibi görünen inceleme yazısı 4.maddede paylaştığım yazı. Bunun dışında malesef diğer tüm reklam içerikli bilgiler benzer süslü cümlelerle hep aynı sitenin içinde (adını demem demiştim:)

Asıl Pardus için yazılan bit BTS yönetim yazılımı vardı aradım taradım bir yeniden bulamadım. Ama öyle bir yazılım vardı çok iyi hatırlıyorum, seneye BT Kullanımı Taahütnamesi nedeni ile zaten BTS'yi pardus ile donatacağım o zamana kadar bulursam küçük dokümanlar da paylaşırım sizinle...

Geri