Laptop tavsiye

Kodla Büyü
Hocam 1000 1500 e 2. El alıp kullanın. Çok güzel özellikli bilgisayarlar bulunabiliyor. Merhaba 4000 5000 çok para gibi geliyor bana. Hatta oyun Vs oynamıyorsanız. Raspberry pi alıp üzerinde uygulamalar yapıp kendinizi geliştirin. Raspberry pi 4 çıktı 4gb ram li olan. Bir de monitor ayarlayın 2. El alın size bilgisayar

Hocam 1000 1500 e 2. El alıp kullanın. Çok güzel özellikli bilgisayarlar bulunabiliyor. Merhaba 4000 5000 çok para gibi geliyor bana. Hatta oyun Vs oynamıyorsanız. Raspberry pi alıp üzerinde uygulamalar yapıp kendinizi geliştirin. Raspberry pi 4 çıktı 4gb ram li olan. Bir de monitor ayarlayın 2. El alın size bilgisayar
En fazla 2-3 yıl gidecek özellikte pc ye bir maaş vermek benim de zoruma gidiyor açıkçası
Düzgün bir makine için de 2-3 maaş vermeyi vicdanım kaldırmıyor.

Hocam o kadar yılda Ferrari'den kamyona dönüşüyor. Upgrade ile de bir yere kadar. Randımanlı on yıl olmuyor maalesef.
ne kullandığınıza da bağlı bu. tanıdığım macbook pro kullanıcıları var. 5 sene olmuş hala ilkgün seviyesinde kullanımı devam ediyor. 10 yılı dolmuş donanım ve yazılım hala canavar gibi olan makineler var ama macos yazılımların güncellemesini sınırlıyor böyle çok zaman aralıklarında o sorun olabilir ama en kötü ona da bir deb kurup devam edilir.

bilgisayarımın 6. senesi. Linux kullanıyorum ssd taktım bilgisayarıma sanıyorum bir 4-5 sene daha kullanırım

Ben de i5 Mac mini var dün catalina ve windows10 yükledim uçuyor makine.Hrm tasarım hem kodlama işinde kullan istediğin yere götür istediğin TV ve monitöre bağla.Temiz 1600e alınabilir.

İşiniz tasarım ve oyun değilse Macbook Air ssdli sarzi 6 saat gider incecik hafif alınabilir.

Bende geçen hafta 3000 tl ile bir bilgisayar almak üzere araştırma yaptım. Geçen hafta sonu vatanbilgisayarda aşağıdaki notebooku 3990 tl ye aldım. İndirimlari takip et hocam bu ay içinde yine düşme ihtimali yüksek, tavsiye ederim çok hızlı, taşıması ve dizüstünde kullanımı rahat, batarya güç tasarruf modunda 4 saat falan gidiyor.

https://www.vatanbilgisayar.com/asu...-ram-256gb-ssd-14-mx110-2gb-w10-notebook.html

Geri