Laptop Tavsiyesi

Kodla Büyü
CASPER EXCALİBUR CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256GB SSD-17.3''-GTX960M 4GB-W10

2016 yılında piyasaya çıkmış yukarıdaki özelliklere sahip bir cihaz buldum 3500 tl ye almak mantıklı mı?

teşekkür ederim

Özellikleri güzel ama fiyatı ve casper olması kötü. 3000 TL olsa alırdım. Casper değil de asus, msi olsa 3500 e de alırdım.
Bataryası ölmüştür. Alırsanız da iç temizliği, bakımı yaptırırsanız ömrünü uzatırsınız.

casper ısınma sorununu çözmüş bir marka. bilgisayarım 6. yılında şeytanın kulağına kurşun tıkır tıkır çalışıyor harddiskten kaynaklanan yavaşlama sorunu yaşıyordum ssd taktım uçak oldu ama 2. else o fiyat verilmez

iyi akşamlar arkadaşlar. resimdekilerden hangisini önerirsiniz. ikinci ele güvenemiyorum. adobe cs5, scratch, arduino gibi işlere kullanılacak. bide c# kurabilirim öğrenmek için. bütçe 5000 civarı ama yinede daha uygun olursa iyi olur.

Ekli dosyalar

• pc.PNG
    pc.PNG
    240.4 KB · Görüntüleme: 70
iyi akşamlar arkadaşlar. resimdekilerden hangisini önerirsiniz. ikinci ele güvenemiyorum. adobe cs5, scratch, arduino gibi işlere kullanılacak. bide c# kurabilirim öğrenmek için. bütçe 5000 civarı ama yinede daha uygun olursa iyi olur.
Ryzen 5 3500 işlemci ve RX540 ekran kartı iyi.
Acer kasası nasıldır bilmiyorum. RAM takviyesi de lazım o bilgisayara.

Ryzen işlemcili alternatifleri takip etmenizi öneririm.

Batarya artık bir sorun değil dün go Max marka 90 liraya batarya aldım sarz ettim 3,5 saat gidiyor

Olmaz neden 3 sene önce de aynı marka aldım.Halen tukenmemisti.Ucuzken dün gittim 1 tane aldım attım kenara.

CASPER EXCALİBUR CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256GB SSD-17.3''-GTX960M 4GB-W10

2016 yılında piyasaya çıkmış yukarıdaki özelliklere sahip bir cihaz buldum 3500 tl ye almak mantıklı mı?

teşekkür ederim

hocam linki var mı bilgisayarın? sıfır mı 2. el mi?

Geri