Laptop Tavsiyesi

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar i5 işlemcili, 8-16 GB Ram, SSD hardisk, harici ekran kartı olan 5000-6000 TL bandında laptop tavsiyesi istiyorum. Lenovo düşünüyorum ama fikirlere açığım.

hocam hayırlı olsun, ekranın diğer baktıklarınız dan büyük olduğunun farkındasınız değilmi

Dolar uçtu.. Çok yanlış zamanda alıyorsunuz.. Aceleniz yoksa biraz bekleyin derim.
6619 TL ye aldım.Hocam bende var 4gb RAM i5 okulun bilgisayarı.Android Studio da mobil emulator çalıştırınca kilitlenmeler oldu.Ben de bunu almaya karar verdim.Fiyat 7800 lerden gelmiş.Bu fiyatlara i5 8b RAM 256 SSD li bilgisayarlar var.

Son düzenleme:
Bugüne kadar hep Intel kullandım ama bir dahaki bilgisayarım ryzen 4000 serisi olacak inşallah

https://www.carrefoursa.com/tr/asus-d509dj-br047t-amd-r58gb256gb-notebook-p-30279729
fiyat/ performans amd ryzen ultrabook tarzı polımer pıl teknolojisi . hızlı sarj ram eklenebilir. 1 aydır kullanıyorumç
@sinclair Hocam üründen memnun musun?asus hiç pişman etmedi bugüne kadar ama Amd korkutuyor biraz.Fiyat olarakta 3999diğer yerlere göre hesaplı.bide Carrefour’dan hiç teknolojik ürün almadım bi sıkıntı çıkarmı acaba?

Son düzenleme:
Arkadaslar biraz zamanım kısıtlı bugun yarın almam gerekiyor bir arkadaşıma da

Arkadaşlar i5 işlemcili, 8-16 GB Ram, SSD hardisk, harici ekran kartı olan 7000-9000TL bandında laptop tavsiyesi istiyorum. Lenovo dell asus düşünüyorum ama fikirlere açığım.

Hocam lenovo ekran 14 inç dezavantaj ama dokunmatik ve flex olması avantaj. Asus da 15 inç ekran avantajlı. Ama flex ve dokunmatik değil galiba. O yüzden kullanım amacına bağlı olarak tercih yapılabilir. Tamamen kişisel bir tercih ben lenovo yu tercih ederdim. Ama yine de tercih kullanacak olan kişinin. Hayırlı olsun.

Geri