LCD PANO (Okullar için Dijital Pano Uygulaması)

Kodla Büyü
Arkadaşlar lcd pano sağ-sol sırayla gösterimler ikisi de işaretli olduğu halde dönmüyor. saat ve hava durumu da güncellenmiyor.

son zamanlarda problem yaşayan arkadaşlar panonun kurulu olduğu olduğu bilgisayarda meb sertifikasını yüklediniz mi?

1 haftadır saat takılı kalıyor ilerlemiyor. bilgisayarın sistem saati düzgün çalışmasına rağmen panonun saati açıldığı saatte kalıyor. meb sertifika yüklendi kaldırıldı iki şekilde de denendi. sorun çözülemedi yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaslar chromeun yeni surumu (v50) ile ilgili bir uyumsuzluk var aksama duzeltip guncelleme atacagim

Parhelion' Alıntı:
arkadaslar chromeun yeni surumu (v50) ile ilgili bir uyumsuzluk var aksama duzeltip guncelleme atacagim
hocam ders saatlerini girdiğimiz ekrana zil sesi de ekleyebilir misiniz? öğretmenler odasında zil çalmasını istiyoruz da, şuan sizin programınızla birlikte supper zill i de kullanıyoruz, çok zor olmayacaksa zil sesi de eklerseniz seviniriz.

Uygulama güncellenmiştir. Yeni sürümün kendiliğinden indirilmesini bekleyebilir veya Uzantılar ekranından güncellemeyi tetikleyebilirsiniz. (Tabi şu an için hemen gelmeyebilir sabah deneyebilirsiniz.)

v2.3.3
* Yeni Chrome sürümü ile meydana gelen saatin güncellenmemesi sorunu giderildi.
* Programlara Cumartesi-Pazar günleri eklendi.
* TRT Haber modülündeki kilitlenme sorunu için farklı bir yöntem denendi.

Ekli dosyalar

• update.PNG
    update.PNG
    14.7 KB · Görüntüleme: 666
Parhelion' Alıntı:
Uygulama güncellenmiştir. Yeni sürümün kendiliğinden indirilmesini bekleyebilir veya Uzantılar ekranından güncellemeyi tetikleyebilirsiniz. (Tabi şu an için hemen gelmeyebilir sabah deneyebilirsiniz.)

v2.3.3

Hocam saat sorununu bir türlü çözemeyince yedek alıp uzantıyı kaldırdım ve tekrar kurdum. Fakat yeni bir uygulamaya ait diyerek almış olduğum yedeği kabul etmiyor. Bir sürü ders programı vs. emek var. Kurtarma ihtimalimiz var mıdır?

ellerine sağlık Burak hocam....@algoritmax hocamın sıkıntısından dolayı ben de güncelleme yapmadım. bir kere başım ağrımıştı :) var mı çözümü ona göre yükseltelim

algoritmax' Alıntı:
Parhelion' Alıntı:

v2.3.3

Hocam saat sorununu bir türlü çözemeyince yedek alıp uzantıyı kaldırdım ve tekrar kurdum. Fakat yeni bir uygulamaya ait diyerek almış olduğum yedeği kabul etmiyor. Bir sürü ders programı vs. emek var. Kurtarma ihtimalimiz var mıdır?
hocam yedek dosyasini acin en alt satirda version var onu 2.3.3 yapip kaydedin tekrar deneyin sorun olmamasi lazim

edit: bu arada önceden trt haber ilgili kapanma sorunu yasayan arkadaslar bu surumdeki durumdan haberdar ederlerse sevinirim

sabah yeni versiyonu yükledim. saat 10 gibi. o saatten bu yana, saat, hava durumu ve haber kısmında herhangi bir sıkıntı yok. herşey çalışıyor. Tekrar teşekkür ederim.

hocam eline sağlık güzel ve kullanışlı olmuş, kayan yazınının boyutu biraz daha küçük olsa

LCD tv de vga girişi yok ağ üzerinden bu görüntüyü tv ye nasıl aktarırım. hdmı var ama kablo yok olsada 15 20 metre olması lazım + ekran kartında hdmı çıkışı olan computerimiz yok , var mı bi fikri olan??????????????????????????

Parhelion' Alıntı:
algoritmax' Alıntı:
Parhelion' Alıntı:

v2.3.3

hocam yedek dosyasini acin en alt satirda version var onu 2.3.3 yapip kaydedin tekrar deneyin sorun olmamasi lazim

edit: bu arada önceden trt haber ilgili kapanma sorunu yasayan arkadaslar bu surumdeki durumdan haberdar ederlerse sevinirim

dediğiniz yöntemle halloldu hocam çok teşekkürler.

Saat problemi devam ediyor.Güncellemeleri yaptım. Yinede düzelmedi. Hocam düzeltebilirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

hocam ben de şöyle bir sorun oluyor, bağlı olduğu bilgisayar sürekli açık zaten, hafta içi hiç bir sorun yok. Ama her pazartesi, tarih ve saat doğru olmasına rağmen nöbetçi personel bölümünde haftasonu ibaresi yazıyor, tarih ve saat doğru pazartesi ama nöbetçi bölümü çalışmıyor. Pc yi yeniden başlatınca düzeliyor. Çok önemli bir hata değil ama bilginiz olsun

acer50' Alıntı:
hocam ben de şöyle bir sorun oluyor, bağlı olduğu bilgisayar sürekli açık zaten, hafta içi hiç bir sorun yok. Ama her pazartesi, tarih ve saat doğru olmasına rağmen nöbetçi personel bölümünde haftasonu ibaresi yazıyor, tarih ve saat doğru pazartesi ama nöbetçi bölümü çalışmıyor. Pc yi yeniden başlatınca düzeliyor. Çok önemli bir hata değil ama bilginiz olsun
o sorun bizde de var hocam pc yi değil de programı aç kapa yapınca da düzeliyor.

Panonun eski sürümünde pano.css dosyasından gerekli düzenlemeleri yaparak 23 sınıfın ders programını tek bir tabloda kayma yapmadan gösterebiliyordum. bu yeni sürümde de uğraşıyorum ama ders programı tablosunun hücre yüksekliklerini daraltamadım. bir de yazı boyutlarını küçültemedim. nereden ayarlayabiliriz acaba?

Geri