lexmark Optra E310 Driver

Kodla Büyü

sehergin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar nette nerde aradıysam bulamadım. lexmark Optra E310 yazıcının vista işletim sistemine uyumlu driver'ı elinizde mevcut ise paylaşırmısınız? Şimdiden teşekkürler...

Bende aramıştım çok ama bulamamıştım eski bir model olduğundan vista sürümü yok sanırım bulursanız unutmayın buraya koymayı :)

Hocam XP için olan driveri sitesinden indirin. Yerel Disk C ye çıkarıyor zaten zip dosyasını. İçindeki DLL dosyalarının hepsini çıkarsın. Sonra kuruluma başlamayın. Aygıt yöneticisinde bulunan yazıcı simgesine gelip sürücüyü güncelleştir diyin. DLL lerin olduğu klasörü gösterin oradan tanıyor. Win 7 ye ben bir kaç kez böyle tanıttım...
:+1:

Hocam şöyle de bir çözümü var, ben böyle kullanıyorum, yerel yazıcı ekle den varolan bağlantı noktasını kullanı seçin. Sonra USB001 sanal yazıcı bağlantı noktası oluşturun. Daha sonra ileri diyerek oradaki sürücülerden lexmark E320 yi seçin otomatik olarak tanıyacaktır.

yes_im' Alıntı:
arkadaşlar xp için driverleri da bulamıyorum :(((
hocam xp için driver a gerek yok. Usb den bağlayınca bilgisayara otomatik yüklenmesi lazım.

giggs61' Alıntı:
Hocam şöyle de bir çözümü var, ben böyle kullanıyorum, yerel yazıcı ekle den varolan bağlantı noktasını kullanı seçin. Sonra USB001 sanal yazıcı bağlantı noktası oluşturun. Daha sonra ileri diyerek oradaki sürücülerden lexmark E320 yi seçin otomatik olarak tanıyacaktır.
yes_im' Alıntı:
teşekkür ediyorum hemen uygulayacağım :)

bu yöntemi denediniz mi win7 de?

giggs61' Alıntı:
yes_im' Alıntı:
hocam xp için driver a gerek yok. Usb den bağlayınca bilgisayara otomatik yüklenmesi lazım.

giggs61' Alıntı:
yes_im' Alıntı:

evet hocam yönteminizi denedim ve oldu çok teşekkürler :)

yes_im' Alıntı:
giggs61' Alıntı:
yes_im' Alıntı:

giggs61' Alıntı:
yes_im' Alıntı:

evet hocam yönteminizi denedim ve oldu çok teşekkürler :)
rica ederim.. iyi çalışmalar..

Geri