LG 43UH650V 43"109 Ekran [4K] Uydu Alıcılı kullanan var mı?

Kodla Büyü
bende 2013 te lg aldım. Zaman la internette tam ekran video göstermeyi desteklememeye başladı. güncellemelerle de giderilmedi. Müşteri hizmetlerini arıyoruz yeni siteleri desteklemiyormuş güncelleme yok mu diyorum dünyadan haberi yok.
kısaca müşteri desteği zayıf. Ürünün arkasında durmuyorlar.
Diğer markaları bilemem ama bir araştır bence.
ben tv alacak olsam lg almazdım bir daha.

mirasuc' Alıntı:
bende 2013 te lg aldım. Zaman la internette tam ekran video göstermeyi desteklememeye başladı. güncellemelerle de giderilmedi. Müşteri hizmetlerini arıyoruz yeni siteleri desteklemiyormuş güncelleme yok mu diyorum dünyadan haberi yok.
teşekkürler tavsiyeniz için. aslında samsung düşünüyorduk ama Lg daha iyidir diye düşündüm sonradan.
bazı yorumlar okudum lg nin bu müdeli hakkında, kanal geçişleri yavaş gibi..
samsung nasıl sizce? tv ler hakkında pek bilgim yok, ilk defa alıyorum

zilal' Alıntı:
mirasuc' Alıntı:
teşekkürler tavsiyeniz için. aslında samsung düşünüyorduk ama Lg daha iyidir diye düşündüm sonradan.
bazı yorumlar okudum lg nin bu müdeli hakkında, kanal geçişleri yavaş gibi..
samsung nasıl sizce? tv ler hakkında pek bilgim yok, ilk defa alıyorum

Evet onu unutmuşum kanal geçişleri aşıderecede yavaş. hatta bende vestel tv var o bile daha hızlı.

tavsiyem android tv almanız.
yanılmıyorsam android sadece philipis ve sony markalarında var. onlarla anlaşmalı sadece.

Media markt alma sakın hocam tv yi Lg 49 uh 850 aldim ilk gün bozuldu. Media markt ile uğraşıyorum. Tv alacaksan teknosa yada vatandan al bence

karinca52' Alıntı:
Media markt alma sakın hocam tv yi Lg 49 uh 850 aldim ilk gün bozuldu. Media markt ile uğraşıyorum. Tv alacaksan teknosa yada vatandan al bence
internette daha uyguna satan yerler var.

Tv alacak arkadaşlara aşağıdaki tabloyu incelemelerini tavsiye ederim.
e98eca95e495b86da10e5a123b2d89b5.jpg

Ben 42 inc almıştım şu anda 3 metre civarından izlerken küçük geliyor. İlk aldığınızda gayet yeterli geliyor ama sonradan ekran küçük gelmeye başlıyor. Ben lg 42 LA660S kullanıcısı olarak televizyonumdan gayet memnunum. 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Tek sıkıntısı şu an için ekran. Android tv almak daha mantıklı geliyor uygulama açısından.

Geri