LG G2 mi Samsung S4 mü?

Kodla Büyü
bende g2 kardeşimde s4 var g2 tabikide mükemmel telefon hocam s5 e bile tercih ederim

fatihtasoz' Alıntı:
bende g2 kardeşimde s4 var g2 tabikide mükemmel telefon hocam s5 e bile tercih ederim
g2 de hafıza artırımı yapılamaması ve pilin çıkmaması gibi dezavantajlar kafamı kurcalıyor..
bir de güncellemede geri diyorlar forumlarda

Görüntülü görüşmeleri artık tango ile yapar.
Birde kumanda özelliği yok. :)
Bu indirimlerle alınabilecek cihaz şimdiden hayırlı olsun.

word e yada parafa puan verse spariş ederdim.. ithalatçı garantili ama çokkkk uyguna geliyor

serkanozen1' Alıntı:
http://www.kliksa.com/urun/lg-g2-d802-32-gb-gold-akilli-telefon/980003614?gclid=CJ7hwZqC_74CFSf3wgodCD8APA

kliksa da 110 tl chip para var
artı 150 tl indirim kuponu var
bu gün son
uygun mudur?

Avantajix 2.4 para iadesi de var.

bende bu telefondan alacam ama ucuz satılan sitelerdeki ürünlerin paralel ithalat olması ve dolayısıyla garanti problemi olablmesi kafamı kurcalıyor. o yüzden 1 aydır fiyatların düşmesini bekliyorum ama LG garantili olanların fiyatları bi türlü düşmedi gitti.

xxxben' Alıntı:
bende bu telefondan alacam ama ucuz satılan sitelerdeki ürünlerin paralel ithalat olması ve dolayısıyla garanti problemi olablmesi kafamı kurcalıyor. o yüzden 1 aydır fiyatların düşmesini bekliyorum ama LG garantili olanların fiyatları bi türlü düşmedi gitti.

aynen bende aynı pozisyondayım ama artık yeter :) Temmuz maaşını alınca m8 veya g2'den birini alacağım. Benim tercihim paralel ithalattan yana.Her ne kadar riskli olsa da riski göze almak gerek çünkü ben zaten romu kurcalar dururum :) romu oynayınca garanti kapsamından çıkıyormuş. Eee ben niye o zaman boşuna 250TL fazladan verip resmi distribütör alayım ki?
'Sizlere de bir anekdot olması için yazdım.

Eşime lg g2 aldık bende iphone var değişelim diyorum vermiyor telefon çok güzel.. lg g2 al neden aldım demezsin kesinlikle...

hayırlı olsun hocam, lg teknolojinin yanında yazılımıda konuşturmuş, üstelik fiyatıda diğerlerine göre daha uygun.

Geri