LG telefonlara yanaşmayın

Kodla Büyü

anadoluman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar iki sene önce LG G3 telefon aldım Çok memnun kalmıştım herkese önerdim şu an LG telefonların kronik sıkıntıları baş göstermeye başladı Herkese mahçup oldum Benim telefonum kernel Crash hatası veriyor arkadaşımın telefonunda hayalet ekran var bir başka arkadaşınki sim kartı Tanımadı yapılamayınca huwaei aldı . İnanın İnsanlara çok mahçup oldum. Acaba diğer tavsiye ettiğim telefonlar ne zaman bozulacak diye korkuyorum. lg telefonlara yaklaşmayın diyorum

Ben de aşağı yukarı 1 sene önce LG G4 aldım. Alırken çok araştırdım. Çok büyük kronik sorunları olduğunu bile bile aldım. Şu an için sorun yok, ama çevremdekilere söylüyorum. Bu telefonda şu şu problemler var diye. İthalat olduğu için uygun bir fiyata almıştım.

anadoluman' Alıntı:
Arkadaşlar iki sene önce LG G3 telefon aldım Çok memnun kalmıştım herkese önerdim şu an LG telefonların kronik sıkıntıları baş göstermeye başladı Herkese mahçup oldum Benim telefonum kernel Crash hatası veriyor arkadaşımın telefonunda hayalet ekran var. inanın İnsanlara çok mahçup oldum. Acaba diğer tavsiye ettiğim telefonlar ne zaman bozulacak diye korkuyorum. lg telefonlara yaklaşmayın diyorum

Hocam eğer kolundan tutup zorla götürüp aldırmadıysan mahçup olacak bir şey yok. Bana da çok soruyorlar bende kendi fikrimi söylüyorum özellik fiyat açısından şunlar iyi diye alırsa alır almazsa almaz. ha eğer alırda sonradan problem çıkarsa benim suçum olmaz bu. eğer böyle bir durumda sizi suçluyorlarsa ve o yüzden mahçup oluyorsanız onların ayıbıdır.

Bende kronik sorunları okuyunca dedim ki acaba Benimki ne zaman bozulacak. Korktuğum başıma dün geldi Ne yaptıysam Telefon çalışmadı. garantisi de geçen hafta dolmuş. telefon çöp yani.

bende bile bile lades diyenlerdenim. gidip lg g3 aldım ve zamanında elden çıkartamadım. Daha doğrusu alan kişi problem yaşayıp arkamdan sövmesin diye satmadım. Tabi ki elimde patladı. Şu an GM 4G kullanıyorum ve lg nin kamerasını, gpsini ve ekranını özlüyorum açıkcası.

ben de 2 yıldır kullanıyorum LG G3. İki yılda sadece batarya değiştirdim. Onun dışında hiçbir sorun yok. Kimse aldırdıysam herkes memnun şuan..hem de ithalatçı servis garantiliydi.. elektronik işi biraz da şans işi.

Başlık çok ağır olmuş.
Teknoloji zaten şans işi, bozulmayacağının garantisi yoktur.
Yani aynı marka telefon sende arızalanabilir başkasında hiç arızalanmayabilir de
Bende LG 3 telefon kullanıyorum 3 yıldır
Telefonumdan gayet memnunum bataryasını bile hala değiştirmedim. (Maşallah diyelim nazar değmesin :))
ama birkaç arkadaşımda bazı sorunlar oldu birebir telefon değişimi yapıldı.
Hangi marka telefon alırsanız alın bu tür sorunlar maalesef mevcut...

I phone`dan şaşmayın arkadaşlar. Bende samsung vardı. Açma kapama tuşu 2 yıl sonra işlevsiz hale geldi. Şu I phone 6 var tuşlar hala ilk günki gibi. Hatta samsungun içini açtımi I phone'un da içini açtım. I phone'daki kalite kendini gösteriyo.

Valla hocam ben yıllardır LG kullanıyorum. Teknik servis olarakta bence gayet iyi çalışıyorlar. 2 yıldırda LG G3 kullanıyorum çokta memnunum

Telefonunuzun teknolojinin gerisinde kalmasini istemiyorsaniz almayin tabii ki.
3 yildir lg g2 kullaniyorum hala bozulmadi.
bozulsa da g4 g5 felan alsam.

Lg G3 kullandım batarya sorunu yaşadım. Lg G4 te de aynı sorun var. Batarya ömrü çabuk bitiyor. Kamera kalitesi tartışılmaz kalitede fiyatına göre tabi.

Lg g2 mini kullandım.Hİç sorun yaşamadım.Şu an samsung A8 2016 kullanıyorum .Canavar gibi.

kimseye marka, model tavsiyesi yapmıyorum. çok gerekirse fiyat/performans/servis kıyaslaması yapıyorum. zaten direk marka model övmeyince insanların ilgisini çekmiyor.

İlk lg telefonum optimus black di, nefret ederdim kendisinden ama çok para verdim diye değiştiremedim. Geçen sene kardeşim almanyaya gitti ordan bi iphone6 bide lg g5 getirdi. Çok ısrar etmeme rağmen iphone u bana vermedi sattı, lg yi aldım bende (o zaman telefonum xperia z2 idi tek sıkıntım 4.5g olmamasıydı). Şimdi hayalet ekranla uğraşıyorum iğrendim telefondan, yıllardır kullandığım açık ara en kötü telefon. Zaten bu modül işi de tutmadı. Sonra kardeşim de gitti g5 aldı onda da aynı sıkıntı var. İş stathamı reklamda oynatmayla bitseydi iyiydi ama kazın ayağı öyle değil perdeli. İdareci arkadaşın g4 ü vardı, ilk dönem kronik anakart hatası verdi şansına garanti bitmemişti de para iadesi alabildi. Demek istediğim her markada var diye ballandırmayın. Gidin bakın Lg nin amiral gemisi diye çıkarttığı g ler hep kronik hatalı(g3ün kasası çatlar, g4 zaten bi alem anakart mı desem hayalet ekran mı, g5 te aynı hayalet ekranı bir dert telefon parasına sattıkları modülleri ayrı dert). Bence uzak durulası telefon markasıdır. Bu yorumlarım kulaktan dolma değil ilk elden yaşanıp tecrübe edilmiştir.
Bırakın telefonu lg nin hiçbir ürününe yanaşılmaz. Televizyonlarındaki kronik uydu alıcısı problemi mesela bir örnek. Uyduyu ayarlarsınız sonra bir bakmışsınız "aa kanallar silinmiş". Evdeki ve düğün hediyesi olarak aldığım başka bir lg televizyonda da aynı sıkıntı var demek oluyor ki bu da kronik.

en iyi telefonun max 4 yıl ömrü var :+1: sonra yavaşlama kapanıp açılma.....

Başlık isabetli olmuş. Yazılım güncellemesi almaması, donanımının zamanla yetersiz kalması, kullanıcı hataları vb. bunlar her telefonda olabilecek şeyler.

Ama farklı forumlarda aynı telefonun başlığında en çok konuşulan konu; kapandı açılmadı, ekranda iz kaldı, kasası çatladı vb. ise o zaman da insanları markanın ya da telefonun şerrinden sakındırmak lazım :)

1 tanesinde 3 yıl, 1 tanesinde 2.5 yıl olmak üzere g2ler hala taş gibi, çinden 5 liraya aldığım spigen kılıflarında payı var tabi.

Geri