LGS 2021 yerleştirme sonuçları

Kodla Büyü
2 güne toplu listeyi bakanlık yayınlar, acele etmeyin. idareci değilseniz hiç uğraşmayın. idareciyseniz de iyi öğrencilere bakın eğer vaktiniz yoksa.

Ben de denedim ama sayfaya girmeden peşpeşe sırayla verileri yüklüyor ama dosyaya yazmıyor. Bilen arkadaş göz atabilir mi acaba

https://drive.google.com/file/d/14iH5B5yDQMHvCyR3_g7s-TL2Pn58TxHj/view

Linkten apk indirin. Menüden önce öğrencileri indirin. Sonra yine menüden diğer kısmından 8. sınıf doğum tarihlerini inidirin. Doğum tarihleri çalışmazsa Cinsiyet seçeneğini deneyin. Daha sonra yine menü->Diğer seçeneğinden LGS 2021 sonuçlarını seçin. Öğrenciler tek tek indirilip sonuç excel dosyasında verilecek.

Son düzenleme:
Hocam dosyayı tekrar indirin. İndirdiğiniz dosyada İl Geneli Yüzdelik Dilim sutunu yoktu, güncelleme yaptım az önce
aynen bende hepsini sizin programla aldım verilerin,sadece il sütunu olmadığı için o kısmı tek tek elle yazdım :) teşekkür ederiz valla hocam eline sağlık. istanbulda kalabalık bir okulda tek tek sonuç almak hem zor olacaktı hemde illaki hatalı yazdıklarımız olacaktı

aynen bende hepsini sizin programla aldım verilerin,sadece il sütunu olmadığı için o kısmı tek tek elle yazdım :) teşekkür ederiz valla hocam eline sağlık. istanbulda kalabalık bir okulda tek tek sonuç almak hem zor olacaktı hemde illaki hatalı yazdıklarımız olacaktı
Eyvallah hocam.
İl yüzdelik dilim diyorsanız ekledim aslında.
Az önce tekra güncelleme yaptım, ilçe ve okul adı sutununu iptal edip, T.C. no ve Tercih Güvenlik Noyu da ekledim

Geri