LGS yüzdelik dilim excel dosyası?

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elinde geçen yılın yüzdelik dilimlerine göre yüzdelik dilimi yazınca girebileceğin okulları gösteren bir excel dosyası olan var mıdır?

emin misiniz hocam

T.C. Kimlik no soruyor, boş olarak tamam dediğinizde bütün okulun sonuçlarını veriyor hocam.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

bizim ilçede de bunların hepsinin puanı yüzdelik dlimi türkçe ve diğer derslerin doğru yanlış ve boş sayısının yazılmasını istedikleri excel formatı yollamışlar :)

bu tabloyu excel data olarak bilgisayara indirdim. fakat formülü kuramadım malesef. farklı sayfadaki hücre içerini aldıktan sonra diğer hücre 7 sonra gelen bir değer onu çözemedim malesef
şöyle bir formül denedim kendimce sonuç
=($A$1&"!"&"C"&TOPLA(2+(18*A5)))

sonuç
değer yerine metin olarak almak istediğim hücrenin adını verdi :(

Arkadaşlar geçen yıl toplu sonuçları listeleyen excel çalışması. Toplu sonuçları ham veri olarak alın ve içindeki kodları yapıştırın.

Ekli dosyalar

• excel dosyası.rar
    16.8 KB · Görüntüleme: 182
Arkadaşlar geçen yıl toplu sonuçları listeleyen excel çalışması. Toplu sonuçları ham veri olarak alın ve içindeki kodları yapıştırın.

Hocam bu yıl için denediniz mi?

Birde ham veriler dediğiniz eokuldan aldığımız pdf dosyasının içindeki tüm verilerin kopyalanması olayı mıdır? ordaki verilerialıp kopyaladığımız da geçen yılın sisteminde farklı bir şekilde çıkıyor.

Hocam şuan çalışıyorum üzerinde - raporlamada HTML EXCEL, WORD seçilecek sonra excel olarak sadece veri indirdikten sonra. kodu çalıştırırsanız. çalışıyor.

sheet1'e A1 hücresinden itibaren e-okul dan alınan excel verisini yapıştırın. sheet2 deki veri al butonunu tıklayın verileriniz hazır.

Ekli dosyalar

• TEOG 2019 SONUÇ BELGESİNDEN LİSTE ALMA.rar
    15.2 KB · Görüntüleme: 109
Geri