lise giriş sınavı scratch sorusu

Kodla Büyü

eemree

Süper Üye
Süper Üye
matematik soruları arasında bir soru. umarım birgün direkt bilişim soruları sorulur.

FB_IMG_1527956924103.jpg

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1527956924103.jpg
    FB_IMG_1527956924103.jpg
    92.1 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Süper bir soru. Fotosunu aldım pztsi akıllı tahtadan 6.sınıflara göstereceğim. Ben koordinat sistemini anlatmaya çabalarken, örnekler sorular VS.
Öğrenciler hocam bu ne matematik mi bilişimm i. Ne işimize yarayacak, ne gereksiz VS. yorumları arasında kahroluyordum. Elim daha sağlam artık. BİNGOOOO

Ben her sınavda 6. sınıflara böyle sorular soruyorum. Bizimkiler aşina olduğundan yapmışlar bu soruyu.

Gerçekten çok sevindirici bir haber. İnşallah daha da artarak devam eder.

Bilişim ve matematik aslında kardeş branştır, programcılıkla ilgili her soru zaten matematik sorusudur

Soruyu az önce gördüm, tam buraya yazacaktım konu benden önce açılmış :D. Görünce gerçekten çok sevindim, umarım gerçekten bir gün konu olarak giriş sınavlarına gireriz.

Bundan sonra soru sayısı hem artar hem de sorular Bilgisayar Bilimi başlığıyla gelir inşallah

Bundan sonra soru sayısı hem artar hem de sorular Bilgisayar Bilimi başlığıyla gelir inşallah
Bizim zamanımızda Sosyal Bilgiler'den son 5 sorunun yanında 5 Din Kültürü sorusu oluyordu. İsteyen sosyali isteyen dini cevaplardı.. Öyle bir seçenek sunsak Meb'e fena olmaz... Matematiğin son 3 sorusu mesela..

değişenkenlerle ilgili sorular sor ,mis gibi matematik sorusu

Son düzenleme:
Evet bizim branş için iyi haber. Ama öğrenciler için sayısal zormus. Onların emekleri ne olacak? Teogdaki sorulardan sonra yeni bir sınav sistemi...

Süper bir soru. Fotosunu aldım pztsi akıllı tahtadan 6.sınıflara göstereceğim. Ben koordinat sistemini anlatmaya çabalarken, örnekler sorular VS.
Öğrenciler hocam bu ne matematik mi bilişimm i. Ne işimize yarayacak, ne gereksiz VS. yorumları arasında kahroluyordum. Elim daha sağlam artık. BİNGOOOO
kahrolma hocam anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az demiş atalarımız.ben yıllardır bu sahnelerle karşılaşıyorum artık duymuyorum bile kısaca s...

Geri