liselerarası tubitak yarışma başvurusu

Kodla Büyü
Bende de videoda ogrenciler vardi ondan iptal edildi. Mail attim geri ama sanmiyorum birisi incelesin. Siz farkli bir yol bulursaniz bize de bildirin.

klavuzda özellikle belirtiyorlar okulu ima eden isim logo vs olmasın diye. itirazdan sonuç çıkmaz. kurallar belli.

onaylanmayan herkese standart bir red metni yazmışlar.gerçek red nedeni yok sanırım.bizde yazanlar yok ki

Danışmanı olduğunuz proje başvurusu, alanlarında uzman üç bilim insanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilmiş ve Proje özeti, planı, raporu ve video kaydında projeyi hazırlayan kişileri ve okullarını çağrıştıracak, ortaya çıkaracak her türlü kişisel ve kurumsal bilgi (ad, adres vb.) ve görsellere (amblem, arma, fotoğraf vb.) yer verilmesi (2204) gerekçesiyle 50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'ndan elenmiştir.

değerli arkadaşlar daha önce jüri üyelerinin olduğu seminerlere de katıldım hemde kılavuz da yazıyor, okul ve öğrenci ile alakalı bilgi resim vb. olduğu takdirde projeniz kesinlikle değerlendirmeye dahi alınmıyor. her işin bir kuralı olduğu gibi bu işin de kuralı böyle, kurallara uymak zorundayız.

Geri