Liseye Yeni BT Sınıfı

Kodla Büyü
Anladığım kadarıyla bu sistem de Ncomputing türevi bir sistem. Böyle bir sistem kuracaksanız Ncomputing L300 ü de bir araştırın derim.

halk eğitimde buna benzer bir sistem kullandım, bence sakın bulaşma. kasa candır.

halk eğitimde buna benzer bir sistem kullandım, bence sakın bulaşma. kasa candır.

Merhaba , kullanmış olduğunuz marka model nedir bilemiyorum ancak vCloudpoint S100 modelimiz birçok belediyenin bilgi evlerinde ve birçok eğitim kurumunda aktif olarak kullanılmaktadır . Autocad , Solid kullanan teknik liseler , Ardunio , Scratch gibi robotik uygulamalar kullanan fen liselerimiz var ve sorunsuz çalışmaktadırlar. Bu tarz yapılarda yaşamış olduğunuz sorunlar sebebi ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek için sizinle görüşmek isteriz. http://www.yakoteknoloji.com/iletisim bizimle iletişime geçebilirseniz sevinirim.

grafik programına nasıl yetecek o makine
Merhaba Erakcora ,
vCloudPoint Zero Client ,kullanıcıların bir bilgisayar üzerindeki atıl kaynakların kullanılmasına yarayan bir ince istemci teknolojisidir.Ürünün yazılımsal sıkıştırma teknolojisi sayesinde on board bir ekran kartı ile 1920x1080 full hd gerçek 32 bit derinliğinde bir videoyu görüntü ve ses kaybı olmadan senkron bir şekilde izleyebilirsiniz.Solid,autocad vb. yüksek performans gerektiren grafik uygulamalarını rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Geri