LMS Sınavı sırasında tarayıcı kilitlenirse...

Kodla Büyü

sugibi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Herkese merhaba, şu an yetkili arkadaşlardan bir dönüş olmadığı için sizlere danışmak istiyorum arkadaşlar. Canım çok sıkıldı...

Dün akşam LMS üzerinden girdiğim sınavın, 1.sorusundan 2.sorusuna geçerken tarayıcı shockwave hatası vererek kilitlendi.
Dakikalarca cevap verir diye bekledim ancak sonuç vermedi. Tarayıcı kapattım; sınava girmiş görünüyorum, sadece yaptığım o tek soruyu yapmış görünüyorum ve sınava tek girişimiz olduğu için de puanım 5puan görünüyor.Rezalet yani. Sınava yetişebilmek için seyahat halinde, havaalanında bile dersleri izlemek zorunda kalmıştım.

Eğitmen ve danışman yetkililere(Erdoğan bey, Erdal bey, tedbiren de Necdet beye...) aldığım ekran görüntüsüyle birlikte teker teker yazdım ama henüz cevap gelmedi. Bu sınavın ilerleyen tarihlerde aynısından yine var ancak aldığım bir puan var ortada ve sınava girmiş görünüyorum sonuçta. Ne yapabilirim bu konuda bilmiyorum. Bilgisi olan, bu durumla karşılaşan, yapabileceklerim ile ilgili malumatı olan arkadaşımız var mı acaba :/

Bende buna benzer bir sorun yaşadım ama sınavı ertesi gün tekrar açtılar bi daha bakın sınava girebiliyorsanız tekrar girin

Önemi yok. Bir sonraki kursa katılıp sınavına girersiniz. Bu hizmetiçi eğitimlerin bir zorunluluğu yok. Her ne kadar resmi yazı ile dayatmış gibi olsalar da gönüllük esastır.

Geri