loadxml.php?

Kodla Büyü

mriza

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar toptan siteyi değiştirdim, masaüstündeki dosyaları sunucuya aktardım ancak sitede hangi sayfayı açsam "lütfen loadxml.php dosyasını sitenizin kök(root)klasörüne kopyalayınız" diyor nedir bu anlamadım? bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

hocam sen neden bahsediyorsun? il veya ilçe mem sitelerinden mi eğer öyle ise bu dediklerini yapmana gerek yok şuan bütün ilçeler merkezin hazırladığı şablonu kullanıyor.

yok ilçe şablonunu bir arkadaş değiştirmişti onu kullanmaya karar verdim kendi bilgisayarımda uğraşırken çalışıyordu ama sunucuya yükleyince bu hatayı verdi

Yalnız_Kurt' Alıntı:
mriza' Alıntı:
arkadaşlar toptan siteyi değiştirdim, masaüstündeki dosyaları sunucuya aktardım ancak sitede hangi sayfayı açsam "lütfen loadxml.php dosyasını sitenizin kök(root)klasörüne kopyalayınız" diyor nedir bu anlamadım? bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

meb-k12-tr-f122/loadxml-php-dosyasini-sitenizin-kok-klasorune-kopyalayiniz-t89827.html

teşekkür ederim hocam ama siz bunu kullandınız mı? her klasöre kopyaladım ama yine aynı hatayı veriyor?

Geri