Logitech mk240 klavye mouse setinin usb alıcısını kaybettim

Kodla Büyü

aytduman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar bu usb aliciyi nereden temin edebilirim .Henüz 6 ay olmustu alali ve garanti kayip durumlarinda karsilamiyormus ve üretici firma 35-40 tl civarinda fiyat verdi.Uyguna bulabilecegim yer var mi?

Öğrencin biri ne işine yarayacaksa usb alıcıyı çalmıştı.Ben de firmanın merkezine(Galiba Hollanda) durumu anlatan bir eposta gönderdim.15-20 gün sonra usb alıcıyı bana gönderdiler.Bir program vasıtasıyla eşleştirme yaptım ve kullandım.Deneyebilirsin.

eposta adresleri ve yazışma örnekleri:
http://support.logitech.com

Dear Sir or Madam,
I am writing to request from you a M180 Mouse receiver. I lost the Mouse receiver and I can not find that and therefore I can not run the mouse. I would be grateful if you send me a new Mouse receiver.
I look forward to hearing from you.
Yours faithfully

-----------------
Logitech Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Logitech Other Mouse (not listed) ile yaşadığınız sorun için çok üzgünüm. Benim adım Erdal ve memnuniyetle isteğiniz konusunda yardımcı olacağım.

Normalde kullanıcı hatası nedeniyle hasar gören, bozulan, çalınan veya kaybolan ürünler garanti kapsamına girmemektedir. Ancak, bir defaya mahsus olmak üzere size ücretsiz olarak bir alıcı gönderebiliriz. Talebinizi değerlendirmeye alabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri tarafımıza iletiniz:

----------------

Alıcı talebiniz onaylanmıştır. Ürün depodan talep edildikten sonra 2 iş günü içinde size postalanmaktadır. Ürün size postalandıktan sonra sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-posta alacaksınız. Bu e-postada UPS'in web sitesinden http://www.UPS.com kontrol edebileceğiniz bir takip numarası yer alacaktır. Takip numarası, e-posta elinize ulaştıktan 12 saat sonra aktif duruma gelecektir. Ürünün size ulaşması, postalandıktan sonra 5-7 iş günü sürmektedir. Kargo ücreti Logitech tarafından karşılanmaktadır.

Geri