Logo Çalışmam..

Kodla Büyü

halaskar63

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar;
Photoshop 7 kullanarak elde ettiğim çalışmamı sizlerle paylaşayım dedim.
Logo talepleriniz olursa da söyleyebilirsiniz..

Ekli dosyalar

• yavuz son logo2.png
    yavuz son logo2.png
    202.6 KB · Görüntüleme: 1,361
Farkılı ve güzel bir çalışma ama ortadaki "yss" biraz daha okunabilir olabilirdi. Araları çok az açılıp renk biraz daha belirgin hale gelebilirdi Renk çerçevedeki ile uyum sağlaması açısından lacivert olabilirdi. Arşive atalım lazım olur ilerde:)

zzeytinci' Alıntı:
Farkılı ve güzel bir çalışma ama ortadaki "yss" biraz daha okunabilir olabilirdi. Araları çok az açılıp renk biraz daha belirgin hale gelebilirdi Renk çerçevedeki ile uyum sağlaması açısından lacivert olabilirdi. Arşive atalım lazım olur ilerde:)

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim..
söylediklerinizi birazdan deneyeceğim..

Yavuz Sultan Selim'in adı olan bu okulun logosunda Yavuz'un neden resmi yok, fotoşopunu sevdiğim hocam..

aliantep27' Alıntı:
Yavuz Sultan Selim'in adı olan bu okulun logosunda Yavuz'un neden resmi yok, fotoşopunu sevdiğim hocam..
İsteyen istememişse ben ne yapayım yavuzunu sevdiğim hocam...

Ekli dosyalar

• yavuz.png
    yavuz.png
    11.5 KB · Görüntüleme: 1,183
Hocam etrafına yazdığın yazıların yazı sitiliyle biraz oyna gölgesini değiştir kenarlığını ya artır yada tamamen kadır daha iyi olur. Eline sağlık.

Hocam ilk logo güzel olmuş amaarkadaşların da dediği gibi yss yazan kısımı daha belirgin bir hale getirmelisin.

Ellerinize sağlık hocam,
Sakıncası yoksa el içindeki kız ve erkek öğrenci figürünü psd olarak paylaşabilir misiniz?

gayet güzel olmuş hocam eline sağlık. Bir öneri olarak yazı stilleriyle oynayabilirsin.

Hocam logo güzel de daha da nasıl güzel olur diye düşündüm.

Bence 1988 yazısını sarı kafanın altına alabilirsin.
Sarı renkli fügürü başka bir renkle değiştir istersen, beyaza yakın olduğundan yokmuş gibi duruyor. Yokmuş da değil de sanki eksikmiş orası boşmuş gibi.
Yazıları figürlerden biraz uzaklaştırabilirsin çok yakın duruyorlar.
YSS'deki karakterlerin arasını biraz açıp beyaz Dış Işıma ya da Kontur verebilirsin.

Bir dene hocam bunları, ona göre son karar senin.

Geri