Logo tasarımı ACİL....

Kodla Büyü

rean57

Üye
öğretmen arkadaşlarım merhaba... Okulumuzun logosunu resim öğretmenimiz paintte yapmış.Yalnız daha hoş ve görselliğe hitap etmesi gerekir diye düşünüyorum. Tasarımı yapılmış olan çalışmayı daha orjinal hale getirebilecek arkadaş varsa memnun olurum.Yardımlarınız için teşekkür ederim....

Ekli dosyalar

• logo.jpg
    logo.jpg
    83.6 KB · Görüntüleme: 1,884
Mutlucan hocam farkımız olsun istedik: ana şablon bu şekilde olursa güzel olur diye düşündük. Ufak değişiklikler yapılabilir...Teşekkür ederim.

hocam kusura bakmayın ama bu logo değil yağlı boya resim tablosu olmuş resmen. sahil kenarına gece kondurulmuş gibi. logo dediğiniz basit ve anlaşılır olmalı.

kutlu han hocam resim öğretmeninin bakış açısıyla hazırlanmış bir logo.... dediklerinize katılıyorum... bu şekli basitleştirilmiş hale getirmemiz lazım ama ben yapamıyorum psd bilgim zayıf. yapabilecek arkadaşlardan rica ettim. Bu arada ben okul müdür vekiliyim....

hocam aaa diye basit bi logo hapım programı vardı
ona da bi bakın isterseniz...

Hocam beğenirseniz psd'sini yolllarım. Renklerini isteğinize göre ayarlarsınız. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• logo deneme.png
    logo deneme.png
    147 KB · Görüntüleme: 1,689
porterta' Alıntı:
Hocam beğenirseniz psd'sini yolllarım. Renklerini isteğinize göre ayarlarsınız. Kolay gelsin.
hocam emeklerinize sağlık.Çok güzel olmuş... psd sini gönderirseniz sevinirim....Çok teşekkür ederim

porterta' Alıntı:
üst kısmın opaklığını azaltıp caminin altına gelecek şekilde zemine yayıp, camiyi de büyütseniz nasıl olur

Geri