Logo yaptım, Sizce hangisini seçmeliyim?

Kodla Büyü

5355

Aktif Üye
Arkadaşlar 3 tane logo yaptım. Ama hangisini seçmem konusunda emin değilim. Veya başka denemeler mi yapsam diye düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

• LOGO-5.png
    LOGO-5.png
    28.7 KB · Görüntüleme: 1,711
  • lgo3.png
    lgo3.png
    67.5 KB · Görüntüleme: 1,711
  • LOGO2.png
    LOGO2.png
    32.9 KB · Görüntüleme: 1,712
Karışıklık olmasın diye söylüyorum. En alttaki Logo1, ortadaki logo 2 ve en üstteki Logo 3 tür...

Bence de logo 1 çok güzel hocam.

Yalnız yazım yanlışı var sanırım onda. HASPAULAT yazıyor.

Naçizane fikrimi belirtmem gerekirse eğer 1. logoyu kullanacaksanız sanki " Erol" yazısındaki "L" harfi ve ay yıldız düz olsa daha hoş duracak gibi.
3. logoda ise ay yıldız sanki orada olmamış bütünlük açısından ve iki tarafta köprü ayağı gibi olan beyaz kutucuklar için de farklı bir şeyler düşünülebilir. Güzel çalışmalar elinize sağlık.

Hocam kesinlikle en üstteki logo. Ben her zaman sade şıklıktan yanayım. Fakat bayrak ve yazı stili daha düz olsa çok daha güzel olur.

2. logo bence hocam. kitaplar kullanarak yaptığın o iki insan figürünün eğitim ile oluşan bireyler olduğunu, okulun verdiği bu eğitim sayesinde önlerindeki bu zorlu zirveye olan tırmanışlarının kolaylaştığını anlatan bir logo olmuş. ama dersen ki o kadar anlama gerek yok o zaman 1. logo derim, sade olması logoyu hoş göstermiş. öğrencileri temsil eden bir logo olmuş. :)

bence en üstteki logo çok şık olmuş en altta ki logo da çok karizma olmuş ikisinden biri yani farketmez ikisi de olur çok güzel orta da ki logo da çok fazla renk kullanılmış ve bu da logoyu boğmuş vurgulanacak alan kaybolmuş :)

1. logodak, yazı şekli ve bayrak çizgilerine müdahale etmek lazım. 3. logoda da insan figürlerinin renki ahengi bozuyor. ayrıca okul adının yazım şekli de daha güzel olabilir. Bunlar haricinde tasarım fikirleriniz çok güzel.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yorumlarınızı dikkate alarak düzenlemeler yapacağım. Ortadaki logoyu eledim :)

Sanırım logoyu belirledim. Sizlerinde yorumlarıyla düzenlemeler yaptım. Son haliyle yeni logomuz :D

Ekli dosyalar

• Logo-2.jpg
    Logo-2.jpg
    190.1 KB · Görüntüleme: 914
Eeee okuyan bir toplum olmayınca en üstteki görseli bir olarak düşündüm ve onayladık:) Oyum yanlış yere gitti. 1 numara daha asil.

Geri