logoya dairesel yazı yazma !!!yardım!!!

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
elimde bi logo var ve bu logonun üzerine dairesel şekilde bi yazı yazacağım. nasıl yazacağımı tarif edebilir misiniz? ya da yazabilirim diyenler için logoyu paylaşabilirim

adobe cs3 kullanıyorum okulda ben basit bir işlemle yazabiliyorsun. photoshop kullanmıyorum açıkcası yardımcı olamayacağım o zaman..

hocam içi boş bir çember çiz, yazı aracını üzerine getirdiğinde zaten çembere yapışmaya çalışır ,çemberin bir kenarına tıkla ve yazını yaz. Eğer istediğin gibi ayarlamak istiyorsan direct selection tool yani beyaz fare işaretini alarak yazıyı istediğin yere getirebilirsin...

phileo' Alıntı:
hocam içi boş bir çember çiz, yazı aracını üzerine getirdiğinde zaten çembere yapışmaya çalışır ,çemberin bir kenarına tıkla ve yazını yaz. Eğer istediğin gibi ayarlamak istiyorsan direct selection tool yani beyaz fare işaretini alarak yazıyı istediğin yere getirebilirsin...

phileo hocam , teşekkür ederim . tarif ettiğin gibi halletim sorunu. hatta paylaşayım

hocam bu logodaki şekilleri nasıl ve hangi program ile hazırlıyorsunuz?

en güzel logo hazırlama progrAMı kartvi<zit hazırlama programı illustratördür onda daha kolay oluyor

Geri